top fight logo export web
vlasto cepo nazor

Čepo vzkazuje haterům: Bil bych vás jak hady! Neraďte bojovníkům, jak mají zápasit

Na turnaji OKTAGON 30 jsme se měli dočkat titulového zápasu mezi Matějem Peňázem a Vlastou Čepem. Jenže Čepo se zranil a musel ze souboje odstoupit. V současné chvíli se dává dohromady a soustředí se na svůj návrat do klece.

Čas si krátí sledováním nejrůznějších figtů, jakým byl například zápas mezi Khalidovem a Soldicem. A právě v souvislosti s tímhle duelem vyslal Čepo do světa vzkaz internetovým hrdinům, kteří se pravidelně obouvají do zápasníků.

Člověk skoro přišel o život, jen tak tak, že se po několika minutách postavil na nohy a i přesto se tady najde 80 % chorých klávesnicových bojovníků, kteří budou mudrovat, urážet a hejtovat zápasníky jen tak s úsměvem. Ani z 1 % netušíte, čím si při přípravě a prohrách procházíme a co všechno riskujeme. Vy si jen rychle procvičíte prsty a už jdete z falešných účtů hodnotit a komentovat, co je dobře a co špatně. Radíte, jak trénovat a zápasit. Jak vy rádi říkáte, mám právo na názor, palte do…” rozzlobil se Vlasto Čepo na svém Instagramu.

Zápas mezi Khalidovem a Soldicem totiž skončil hodně tvrdým knokautem polského bojovníka, kterému hodně dlouho trvalo, než se postavil zpět na nohy. A i přesto se však našlo dost internetových hrdinů, kteří se mu vysmívali a měli nemístné poznámky.

Něco podobného koneckonců zažil i Čepo poté, co musel odstoupit ze zápasu s Peňázem. Ze všech sil se snažil ze souboje neustupovat, ale zranění mu to prostě nedovolila. I tak musel na sociálních sítích číst komentáře, že se Matěje bojí, a že odstoupil schválně.