top fight logo export web
sivak vyhra rusko

VIDEO: Češi si mě necení, půjdu asi do Ruska! oznámil po další výhře Sivák

Sivák je jedním z nejúspěšnějších bojovníků u nás. Jako prvnímu Čechovi v historii se mu podařilo vybojovat mezi amatéry prestižní světový titul kickboxerské organizace WAKO! Navíc získal i pás šampiona ČR v boxu.

Aby toho nebylo málo, na turnaji Night of Warriors získal v titulovém souboji extrémně ceněný mezinárodní pás ve váze do 65 kilogramů, díky čemuž se mu otevřely dveře mezi světovou elitu. Ale Češi to prý neumí ocenit.

Vašek musel stát několik měsíců kvůli zranění. Měl nepříjemně poraněnou pravou ruku. I tak se mu ale podařilo v titulovém zápase porazit Francouze Fouada Djebbariho 3:0 na body. A to s absolutní dominancí, protože soupeři nedal žádnou šanci.

Soupeř nebyl mojí kvality. Nepodal jsem úplně nejlepší výkon. Bylo to po pauze. Měl jsem i strach o pravou ruku, protože jsem jí měl zraněnou. Ruka ale drží a je v pořádku. Všichni po zápase čekali, jak dopadne ta ruka, naštěstí jsem oukej,“ prozradil Sivák v pozápasovém rozhovoru.

Je dost možné, že tento zápas byl na delší dobu jeden z posledních na domácí půdě. Vašek má totiž v plánu zápasit v zahraničí. „Mám nějaké nabídky v Rusku. Tenhle pás mi umožní tam přijít za to, že tam budu zápasit za větší peníze. Kam mě zavolají, tam přijdu. Češi si málo cení, že tady mají takový talent, jako jsem já. Soupeři mě zbytečně vyzývají, proto chci od nich vypadnout,“ dodal Sivák.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.