Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • VIDEO: Češi si mě necení, půjdu asi do Ruska! oznámil po další výhře Sivák
sivak vyhra rusko

VIDEO: Češi si mě necení, půjdu asi do Ruska! oznámil po další výhře Sivák

Sivák je jedním z nejúspěšnějších bojovníků u nás. Jako prvnímu Čechovi v historii se mu podařilo vybojovat mezi amatéry prestižní světový titul kickboxerské organizace WAKO! Navíc získal i pás šampiona ČR v boxu.

Aby toho nebylo málo, na turnaji Night of Warriors získal v titulovém souboji extrémně ceněný mezinárodní pás ve váze do 65 kilogramů, díky čemuž se mu otevřely dveře mezi světovou elitu. Ale Češi to prý neumí ocenit.

Vašek musel stát několik měsíců kvůli zranění. Měl nepříjemně poraněnou pravou ruku. I tak se mu ale podařilo v titulovém zápase porazit Francouze Fouada Djebbariho 3:0 na body. A to s absolutní dominancí, protože soupeři nedal žádnou šanci.

Soupeř nebyl mojí kvality. Nepodal jsem úplně nejlepší výkon. Bylo to po pauze. Měl jsem i strach o pravou ruku, protože jsem jí měl zraněnou. Ruka ale drží a je v pořádku. Všichni po zápase čekali, jak dopadne ta ruka, naštěstí jsem oukej,” prozradil Sivák v pozápasovém rozhovoru.

Je dost možné, že tento zápas byl na delší dobu jeden z posledních na domácí půdě. Vašek má totiž v plánu zápasit v zahraničí. “Mám nějaké nabídky v Rusku. Tenhle pás mi umožní tam přijít za to, že tam budu zápasit za větší peníze. Kam mě zavolají, tam přijdu. Češi si málo cení, že tady mají takový talent, jako jsem já. Soupeři mě zbytečně vyzývají, proto chci od nich vypadnout,” dodal Sivák.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin