top fight logo export web
898ed0a2ff69b654bd51568f0ae6d5256965f652

České MMA máme rádi, ale zápasy s Peštou nebo Vémolou pro nás nedávají smysl, potvrdil mluvčí Procházky

Pokud jste ještě doposud živili naděje, že někdy uvidíte vzájemný souboj dvou nejlepších českých polotěžkých vah mezi sebou, patrně se můžete této myšlenky konečně vzdát. Nový šampion Rizinu „Denisa“ Procházka se plánuje plně soustředit na svou zahraniční misi.

„České MMA máme opravdu rádi a plně ho svými pravidelnými návštěvami podporujeme, ale abychom zde znovu zápasili, to by znamenalo už jenom ztrátu času. Pokud chce Jirka růst, potřebuje se plně soustředit na svou budoucnost, která leží v zahraničních soutěžích. Duely s ostatními českými zápasníky pro nás nejsou přínosem, zejména když Jirka už několikrát v minulosti dokázal, že on je tu jedničkou,“ pravil Stábla, marketingový poradce Procházky.

A ten růst bude podle všeho pokračovat v Japonsku. „Když jsem v Japonsku, žene mě touha něco dokázat. Věřím, že dojde na obhajoby,“ přiznal Procházka, jenž si samozřejmě nezavírá ani cestičku do UFC. „Už to bylo nakousnuté, ale necítil jsem se na to ještě. Kdybych chtěl přestoupit, už se tak stalo. Ten čas ještě přijde,“ doplnil.

To, že v zahraniční (či zahraničních soupeřích) leží budoucnost, ví i Karlos „Terminátor“ Vémola, který se zvučnějších protivníků dožadoval už svého času v XFN. Nakonec se však až po přestupu do Oktagonu MMA jeho „hnací motor“, který jej žene po cestě zpátky do UFC, mohl začít točit naplno. Už 8. května ho uvidíme na Russian Cagefighting Championship, kde se v duelu s Mikhailem Ragozinem (13-3) pokusí předvést další vémolici.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.