top fight logo export web
Turnaj UPC FIGHT Cesta bojovníka 10.4.2021

UPC FIGHT Cesta bojovníka: Informace, fight card a výsledky

Zatímco širokou veřejnost plně zaměstnává lockdown, ve světě bojových sportů se řeší úplně jiná věc. „Posádku“ reality show UPC Fight Cesta bojovníka postihla prapodivná záliba.

Skvělou techniku se účastníkům zatím příliš ukázat nedaří, zato se jim obstojně daří ukázat, na čem si v posledních hodinách pochutnávali. A co víc… do celé zvracející výzvy se ještě navíc se zlomyslnou radostí zapojil Ondřej Spejbl Hutník.

Zvracející šarádu zahájil náhradník Marek Beták – očividně přijel ve formě – neuběhlo totiž ani dvacet minut zahajovacího tréninku a už si běžel do sněhu odložit krajíc chleba a kus turisťáku. V boxerně to sem tam vypadalo jako na pohotovosti v době největší střevní chřipky. Mladé hvězdičky, které se přišly porvat o titul šampiona, se grandiózně ukláněly podél zdí boxérny a vydávaly dávivé zvuky.

Daniel Škvor bude komentovat UPC FIGHT Cesta bojovníka

Spejblova genocida za dva bludišťáky

Zdá se, že UPC Fight Cesta bojovníka se vyvíjí trochu jiným směrem, než si pořadatelé přáli. To se Spejblovi, který neodpouští žádné odmlouvání, moc nelíbí, a tak si občas neodpustí nějakou tu klukovinu. Proslýchá se, že největší fňukny chodí v noci navštěvovat, stahuje je z palandy a dobře mířeným direktem atakuje jejich žaludky, a tak se tu prostě hodně zvrací dál.

Spejblově šikaně neunikne nikdo, odpadlík Lubomír Pindus, kterého nikdo nechtěl do týmu, už vůbec ne. A kdo že si to vytáhl „černého petra“? Jistě, sám Hutník. To bude ještě zajímavé. Situaci mile odlehčuje Nikolas Krivák, který se až nápadně stylizuje do role kazašského reportéra Borata. Celý projekt je sice na samém počátku, ale už teď je jasné, že o zábavu nebude nouze.

UPC FIGHT Cesta bojovníka, výsledky a fight card

UPC FIGHT Cesta bojovníka turnaj 10.04.2021, fight card

V této sekci naleznete fight card a aktualizované live výsledky.

 • LUBOMÍR PINDUS VS. DAVID MERENDA (RSC – kolo 2)
 • RENAT BEKET VS. JAN ČERNÝ (na body)
 • NIKOLAS KRIVÁK VS. MARTIN PETRÁŠ (na body)
 • MATĚJ TRČKA VS. LUKÁŠ MANDINEC (na body)
 • DENIS HNÍDEK VS. MAREK BETÁK (RSC – kolo 1)
 • RASTISLAV KLIMÁČEK VS. LORENZO MUSCA (na body)
 • FILIP HAUSER VS. BORIS ZAVADSKÝ (na body)
 • LEONARD BORÁK VS. DOMINIK HAŠKA (TKO – kolo 2)

Kde sledovat UPC FIGHT Cesta bojovníka

První turnaj UPC FIGHT se uskuteční již dnes v pražské tělocvičně Spejbl Gym a půjde sledovat přes placené PPV. Cena přenosu je 299,- Kč. Galavečer je vzhledem k situaci COVID-19 bez diváků.

Vše o reality show UPC Fight Cesta bojovníka můžete sledovat zde.

 • 1️⃣Co je UPC FIGHT Cesta bojovníka?

  UPC FIGHT Cesta bojovníka je nová česká reality show. Šestnáct nejlepších bojovníků z Česka a Slovenska změří síly ve vyřazovacím turnaji o 50 000,- Kč. Celý projekt se skládá ze šesti dílů reality show a tří turnajů.

 • 2️⃣Kdy a kde je UPC FIGHT Cesta bojovníka?

  První turnaj UPC FIGHT Cesta bojovníka je 10.4.2021 v pražské tělocvičně Spejbl Gym bez diváků. Sledovat ho půjde přes placený PPV přenos. Ze šestnácti bojovníků postupuje osm. Následovat budou další dva díly reality show zdarma.

 • 3️⃣Kde najdu výsledky turnaje UPC FIGHT Cesta bojovníka?

  Výsledky UPC FIGHT Cesta bojovníka naleznete zde. Kompletní informace také přináší oficiální web UPCFIGHT.CZ. Zajímavosti a novinky z reality show můžete sledovat v rubrice UPC FIGHT.

 • 4️⃣Kdo bojuje v reality show UPC FIGHT Cesta bojovníka?

  V turnaji uvidíme bojovníky z Česka i Slovenska. Těšit se můžeme na přední domácí závodníky pražského Spejbl Gymu, turnaje se pak zúčastní i top borci Slovenska. Turnaj je ve váze do -63.5 kilogramů.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!