top fight logo export web
milos petrasek mma oktagon

Chci nejkratší cestu k titulu, povídá Petrášek. Co řekl o Puetzovi?

Miloš Petrášek cítí, že nyní nastala jeho chvíle. Proto si řekl o jednu z největších dosavadních výzev a doufá, že ho vystřelí až k boji o pás.

„Meloun“ Petrášek se v říjnu představí na horké německé půdě, kde vyzve tamního „Terminátora“ Stephana Puetze. Přesně této zkoušky se dožadoval, jelikož věděl, že ho může dostat až k boji o pás šampiona.

„Řekl jsem Ondřeji Novotnému, že bych moc rád šel na turnaj do Německa, ale že bych tam chtěl zápasit jen s domácím bojovníkem. Ta atmosféra je pak jiná, ten zápas je mnohem více sledovaný,“ svěřil se Meloun serveru kaocko.

„Když se mě Ondra zeptal, jestli mám na mysli někoho konkrétního, navrhl jsem právě Puetze. Myslel jsem, že mi ho nedá, že si ho bude chtít vypromovat na souboj Terminátorů. On s tím ale neměl problém, čímž mi udělal velkou radost. Jsem moc rád, že jsem tuhle šanci dostal.“

Petrášek se tedy postaví před životní šanci, jejíž zdolání nebude vůbec snadné.

„Myslím, že největší Puetzovou výhodou je jeho kondice. On se prostě rozjede a už nepovolí, ve stejném rytmu odbojuje celý zápas. Musím si tak dát dobrý pozor na to, abych se v prvním kole zbytečně nevyšťavil a v těch dalších dvou se tam už jen zbytečně netrápil. Nemyslím si, že by mě zvládnul ukončit,“ hovoří.

„Má však schopnosti na to, aby mi z toho udělal hodně nepříjemný zážitek. Přípravu tak musím nastavit tak, abych svou sílu rozložil na celý zápas. Navíc Puetz je dobrý vážně úplně ve všem. Má spoustu zkušeností a přesně ví, co v jakých situacích dělat. Zajímá mě porovnání, kdo z nás dvou je lepší,“ zní verdikt bojovníka, jenž má políčeno na Karlosův mistrovský titul.

I já chci Karlosův titul, hlásí se o slovo Petrášek. Dokázal bych ho porazit, myslí si

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.