top fight logo export web
michal martinek oktagon mma navrat

Chci za sebou nechat odkaz v zahraničí, povídá Martínek. Návrat do OKTAGONu ale také nevylučuje

Michal Martínek se nemůže pořádně rozhodnout, kde po odchodu z ACA zakotví.

Původně bylo nejvíce nadějí vkládáno k návratu do tuzemské organizace OKTAGON MMA, ovšem jak sám těžkotonážní borec pro server kaocko odhalil, žádné rozhodnutí ještě není definitivní.

„Máme nabídky na stole, řešíme i potencionální soupeře, ale ještě není podepsaný kontrakt ani v jedné asociaci. Rozhodování není jednoduchý, je to nepříjemné i příjemné, ale není snadné se správně rozhodnout. V ACA jsem měl nějaké podmínky, chci si udržet svoji hodnotu, už to dělám nějaký pátek, v tomto to je komplikované,“ pověděl.

Michal Martínek: ACA mi zaplatila 3x více než OKTAGON!

Zároveň tak nevyloučil, že by nakonec nemohl působit ve dvou organizacích současně. Je tu totiž ještě jeden sen, který by si Martin chtěl splnit.

„Je možné, že budu zápasit ve dvou organizacích najednou. A musím říct, že se mi ta možnost velice líbí. Chtěl bych být aktivnější borec, nevím, kolik mám před sebou ještě let zápasení. Rád bych zápasil doma, kde mám hodně fanoušků, ale rád bych po sobě zanechal i něco venku,“ řekl.

A protože chce sám Martin být aktivní, definitivní verdikt ohledně jeho budoucnosti by měl padnout v blízkých dnech. Promotér OKTAGONu Ondřej Novotný nedávno zmínil, že jsou jednání na dobré cestě, ačkoliv upečeného zatím nic není.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.