top fight logo export web
fd57e312fe2f1ef1b00e2770533ca63da6396f35

Co mohla, to natrénovala. Nyní si Lucka před zápasem s Liz Carmouche čistí hlavu na procházkách a u filmů

Už se to blíží, galavečer UFC v Praze se koná už v sobotu. Mezi těmi nejlepšími bojovníky světa se představí i Češka Lucie Pudilová. Příbramská ranařka už má natrénováno a teď si bude hlavně čistit hlavu tak, aby se na souboj s Liz Carmouche co nejlépe naladila. Jak teď Lucka tráví volný čas? Na to odpovídal její trenér Ladislav Erdelyi.

„V pátek jsme uzavřeli hlavní dril a teď už to je jen o vyhazování a udržování se. Také o vypilování přesnosti a opakování techniky. Jdeme už ale opravdu zlehka,“ řekl Ladislav Erdelyi, trenér Lucie Pudilové.

Mezi těmi nejlepšími bojovníky světa se představí i Češka Lucie Pudilová

„Už jsme naladění tak, aby se na zápas těšila. Obecně jsme na takový postup zvyklí,“ pokračoval kouč. „Lucka si potřebuje vyčistit hlavu a tak se různě odreagovává. Chodí na procházky se psem, čeká ji návštěva rodiny, sleduje filmy,“ prozradil Erdelyi.

A co teď bude Lucku čekat do dne, na který se už všichni fanoušci těší? „My se od UFC dozvíme přesný program dnes. Už teď ale víme, že celý ten kolotoč začne ve středu. Musíme od nich vyfasovat věci, dát se dohromady organizačně a tak dále,“ řekl Erdelyi.

Fanoušci budou mít možnost vidět Pudilovou makat na vlastní oči. „Právě ve středu (20. února) bude Lucka trénovat v obchodním centru Harfa. To bude veřejně dostupné,“ dodal trenér české bojovnice.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.