Co se to s bojovými sporty děje? Chce se mi brečet, když vidím ten hnus, má jasno fanoušek Honza

Co se to s bojovými sporty děje? Chce se mi brečet, když vidím, kolik prostoru Jon Mariánek dostává, má jasno fanoušek Honza

Zdravím všechny příznivce bojových sportů. Vyrůstal jsem v době, kdy byl sport sportem, a nestačím se divit, kam se během těch pár let dostal.

Jak je možné, že dostávají pseudocelebrity v médiích více prostoru než kluci, co makají každý den v tělocvičně? Proč bych se měl koukat na zápas nějakého herce z Ulice a Youtubera z Ameriky? Je mi jasné, že je to kvůli prachům, ale je to vážně nutné?

Ze všeho nejvíce mě zklamal OKTAGON. Místo, aby Ondra Novotný podpořil kluky, co potí krev v tělocvičně, tak chce mermomocí uspořádat bitku mezi hercem a influencerem. A to jen kvůli tomu, že by to mělo větší sledovanost a on vydělal více šišek. Já vím, že prachy jsou až na prvním místě, ale má to zapotřebí?

S velkou mocí by měla přicházet i velká zodpovědnost. Jenže místo toho, aby dal OKTAGON jasně najevo, že nebude tenhle cirkus podporovat a promovat, tak ho ještě vyhledává. Jak k tomu přijdou ti kluci, kteří tvrdě dřou každý den a za zápas dostanou pár ušmudlaných tisíc?

Ale ještě překvapenější jsem byl, když jsem zjistil, kolik lidí se na téhle kauze s Jonem Mariánkem snaží přiživit. A hlavně jak potupně.

Když na mě vyskočilo na Instagramu video zápasníka Malacha, kterému jsem dříve fandil, tak jsem nevěřil vlastním očím. To je vrchol trapnosti a nevkusu, vrhá to špatné světlo na celý MMA svět. Nic trapnějšího letos snad nikdo ani nenatočil. A nebyl jediný, reagovalo daleko více zápasníků…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TOP-FIGHT.CZ (@topfightcz)

Proč OKTAGON nepromuje skutečné zápasníky? Proč jim nepomůže s marketingem a sociálními sítěmi?

Bojové sporty křičí o pomoc! Umírají! Nikdy v historii lidstva nebyly bojové sporty takovým byznysem jako dnes. Zastavme to. Přestaňme ten cirkus konzumovat a podporovat! Kde není poptávka, není ani nabídka. Začněme od sebe…

Článek zaslal prostřednictvím formuláře Fanoušek Honza Z. Děkujeme. Přispěte také svým názorem zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue