top fight logo export web
hill prochazka zapas

Co to ku*va je?! zlobí se Hill na oznámení Procházkova zápasu s Teixeirou

Jamahal Hill je krajně nespokojený. Kvůli tomu, že UFC domlouvá odvetu mezi Procházkou a Teixeirou, bude zabrzděn ladný tok v divizi polotěžké váhy.

Hilla si ještě poměrně nedávno tolik lidí nevšímalo. Po svém posledním skalpu nad Thiagem Santosem se ovšem snaží dostávat na přední titulky novin, a dokonce si i řekl o duel s Jiřím Procházkou.

Ačkoliv bylo z hlediska umístění v žebříčku jasné, že si Hill ještě o titul říkat nemůže, on samotný na nějaké pořadníky ohled nebere. Údajně nedávají žádný smysl. A už vůbec nedává smysl odveta mezi Procházkou a Teixeirou.

„Jsem krajně nespokojený!“ zlobil se jedenatřicetiletý americký bijec. „Okamžité odvety jsou největším zlem v rámci celého našeho sportu. Jenom brzdí divizi. Přerušují její ladný tok,“ dával najevo své znepokojení.

„V divizi tu je spousta dalších borců, co čekají na svou šanci. Kvůli těmto odvetám musí čekat dále. A to se týká i mě. Zasloužím si jít o titul. Když Jirka mohl po dvou výhrách v UFC jít o pás, tak proč ne já?!“ ptal se.

„Můj souboj s Jiřím by byl fenomenální. Byl by to skvělý zápas, který by se dal úžasně prodávat. V jeho stylu vidím mnoho mezer, které bych dokázal využít ve svůj prospěch,“ myslí si.

„Příkladem je, když dostane úder. Když ho čistě trefíte, tak na malý moment strne. Já však netrefím jen jednu, za jedním úderem přijde další a další. Na to podle mě není připravený,“ cítí Hill, který je evidentně zklamaný, že tu šanci nedostal on.

Jamahal Hill zapasnik rekord

Nikdy jiný volný nezůstal

Pokud si máme trochu zaspekulovat, Hill je nespokojený hlavně proto, že na něho nezbude volný soupeř, který by dával smysl. Procházka se střetne s Teixeirou, Blachowicz nejspíše s Ankalaevem a Rakič se Smithem jsou kvůli zraněním mimo hru.

To znamená, že se Hill momentálně nemá jak posunout vzhůru. Buďto přijme zápas s někým, kdo je v žebříčku pod ním, anebo bude čekat… Tak se dá logicky chápat ta jeho stížnost, že odveta mezi Procházkou a Teixeirou zbrzdila divizi.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.