top fight logo export web
real fight arena vazeni

Cverminátor se toho nebojí! Vyzval hvězdu Glory Tomáše Možného

I když na prvním turnaji organizace RFA nenastoupil, i tak na sebe dokázal Alex Cverna strhnout na vážení největší pozornost fanoušků.

Jako předposlední se na váze objevila dvojice Michal Reissinger a Tomáš Možný. Palce přijela podpořit silná sestava ze Spejbl Gymu, do které patří i Alex. Když se na pódiu objevil slovenský obr Možný přišla Cverminátorova chvíle.

„Můžeš si to dát se mnou, Tomáši. Dáme si „ememejko, já tě zbiju!“ Souboj dvou titánů by byl samozřejmě divácky atraktivní a podle pravidel MMA by i dával smysl. Promotér RFA Boris Marhanský tuto možnost rozhodně nezavrhuje.

„Když jsem viděl Cvernu vyzývat Možného, že ho zbije, tak se nám začal rýsovat zajímavý zápas v těžké váze. Jsme tomu naklonění. Cverna chce MMA zápas, tak uvidíme, jak se dohodneme s Tomášem. Ten se teď plně soustředí na svůj zítřejší zápas s Reissingerem, takže to jsou otázky, které budeme řešit po zápase.“

Poklidný průběh celé akce narušilo dvojí nesplnění dohodnutého limitu. Nejprve si s váhou nerozuměl soupeř Davida Hoška. Bartolomej Gladkowicz se netrefil o kilo, ale souboj proběhne i tak.

Dalším hříšníkem byl jeden z aktérů hlavního zápasu Tamirlan Dadaev. Z původních sedmdesáti kilogramů se měnil limit na dohodnutých třiasedmdesát. Ani to však soupeři Lea Brichty nestačilo na první pokus váhu neudělal. Oprava nakonec dopadla, a tak se dočkáme i tohoto duelu.

Warm Up se rozjede dnes v 17:00 a k vidění bude již kromě uvedených zápasů například odveta mezi Kozubovským a Benkem nebo divoká show v podání Tadeáše Růžičky. Organizace RFA bude chtít hned prvním turnajem dokázat, že může být zdatným konkurentem OKTAGONu a nabitá karta tomu zatím stoprocentně odpovídá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!