grznar cverna zapas

Cverna vzkazuje Grznárovi: No, tak ti jeden cigoš nakope prdel!

Zápas mezi Filipem Grznárem a Jaroslavem Oláhem má dohru. Za vše může pozápasové prohlášení, ve kterém vítězný Grznár uznal kvality soupeře lehce kontroverzním způsobem.

Prohlásil o Jardovi, že i když je cigoš, tak je to frajer. Za to se na něj sesypala sprška kritiky. Nejdříve se do něj obul rapper Refew a pak i zápasník Cverna.

Když Grznár porazil Oláha a připral si svou první MMA výhru, málokdo by čekal, že jeho skvělý výkon zastíní jedna věta, kterou vyřknul v pozápasovém rozhovoru. Filipova narážka na romské etnikum se nelíbila ani zápasníkovi Alexanderovi Cvernovi, který se kvůli tomu dostal s Grznárem do křížku.

Oba borci se včera potkali na streamu MMA bez masky, kde celou věc probrali. “Alexi, my jsme si to osobně řekli. Já tě bral jako kamaráda a ty mě tady teď vyzýváš? Co mi k tomu řekneš?” ptal se Filip Grznár Cverny.

“Já tě nevyzývám,” reagoval Cverna. “Já ti jen říkám, že když zápasíš profi zápasy v těžké váze, tak proč ne? Já půjdu klidně zápasit zadarmo. Já za to nepotřebuji peníze.”

“Ty prostě potřebuješ zápas s tím Grznárem, protože by to bylo sledované, že jo?” je si Grznár vědom toho, že se možná nyní Alex snaží využít pozornosti.

“Hele, ty jsi řekl, že to jsou cigoši, no tak ti jeden cigoš nakope prdel. No a co?” trval na svém Cverna.

Celý rozhovor probíhal v celkem přátelském duchu, takže je možné, že se chlapi časem udobří. Navíc není příliš pravděpodobné, že se spolu Cverna a Grznár utkají. Alex váží aktuálně cca 118 kilo, zatímco Filip 96 kilo. Takže se na váze jen tak nedohodnou. Cvernu bychom každopádně měli vidět zpět v boji už v prosinci, protože si v Německu domluvil zápas.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin