top fight logo export web
Lela Ceterová a Karlos Vémola mají skvělé manželství

Dají se Karlos Vémola a Lela Ceterová zase dohromady? Moc jim to přejeme, byl to jeden z nejhezčích párů showbyznysu! mají jasno fanoušci

Rodinné trable Vémolových vám asi neunikly. Vše se rozjelo, když Karlos Vémola zavěsil na sociální sítě emotivní video, ve kterém oznámil rozchod se svou snoubenkou Lelou Ceterovou.

Údajně ho měla podvádět s jeho kamarádem Vítem Kaiserem, což Lela i Vít okamžitě popřeli. Lela od Karlose utekla ke kamarádce a prohlásila, že se Vémoly bojí, protože ji uhodil. Později Terminátor video smazal a přiznal, že jej nahrál v návalu emocí. Teď by byl rád, kdyby se Lela i Rocky vrátili k němu domů. A tak se čeká, co bude dál.

V každém případě je společnost rozdělena na několik táborů. Hateři mají z rodinných problémů Vémolových ohromnou radost a prohlašují, že se k sobě stejně nikdy nehodili a byla to jen otázka času. Pak jsou tu ti, které tahle aférka vůbec nezajímá. Najde se ale i početná skupina těch, kteří jsou z konfliktu mezi Karlosem a Lelou nešťastní. A to jednak kvůli tomu, že Vémolovi a Ceterové fandili, a také kvůli tomu, že má teď Terminátor úplné jiné myšlenky, což může nepříznivě odskákat jeho MMA kariéra.

„Ach jo, to je taková škoda. Moc jsem jim fandila, byl to jeden z nejhezčích párů showbyznysu. Snad se dají zase dohromady,“ napsala fanynka Klára.

„Tak tohle nevypadá dobře. Už takhle měl Karlos co dělat, aby se z toho zranění vyhrabal, a teď do toho řešit ještě tohle. Doufám, že se to co nejdříve uklidní a uvidíme ho zase v kleci. Lvi žerou první,“ podpořil Karlose fanoušek Pavel.

„Neuvěřitelná škoda. Karlíto a Lela k sobě neskutečně pasovali. Mrzí mě, že teď mají problémy, ale jak se říká, po každé bouřce zase vyjde slunce. Moc jim přeji, aby to zase urovnali. Hlavně kvůli dětem,“ má jasno fanoušek Mirek.

Vztahové problémy se nevyhýbají žádnému páru, ale velká nevýhoda u známých osobností je ta, že se do toho v drtivé většině vloží média a ta pravdu kolikrát překroutí. Nám a fanouškům MMA nezbývá nic než doufat, že se to u Vémolových uklidní a Terminátor se vrátí do zápasové přípravy. Byla by totiž ohromná škoda, kdyby bojovník takového formátu přestal kvůli tomu zápasit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!