top fight logo export web

Další bleskurychlé KO! Dollaway s Procházkou nevydržel ani dvě minuty – VIDEO

Český šampion Jiří „Denisa“ Procházka (26-3-1) má za sebou další veleúspěšný a především bezchybný zápas, kterým jenom potvrdil své kvality.

Americký soupeř C.B. Dollaway (17-10-0), jenž si prošel hvězdným UFC, se v Japonsku příliš nezahřál. Původně měli diváci očekávat klasický souboj postoj vs. zem, jenže na zem se bitva vůbec nepřenesla.

Denisa na svého protivníka vyrukoval se skvělou taktikou a klidnou hlavou. Od začátku byl připraven, jestli nějaký strh přijde, a jediné nebezpečí mu hrozilo v podstatě jenom z low kicků, které směrovaly na jeho přední nohu.

Dollaway byl postupně zaháněn ke kraji ringu, čímž se mu zužovaly možnosti, jak něco předvést. Když se tedy zápas přehoupl ke konci druhé minuty prvního kola, přišel v podání českého borce precizní výpad, dvě rány na bradu a následně už nebylo co řešit.

Jiří Procházka se touto výhrou vybojoval ze smlouvy, kterou uzavřel s Rizinem, odteď bude volný k dalším cílům.  A všichni fanoušci netrpělivě čekají, zdali ho zavedou právě do UFC.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.