Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
daniel brunclik kariera

Daniel Brunclík ukončil kariéru

Jedna ze stálic domácí scény hlásí pravděpodobný odchod do sportovního důchodu.

Daniel Brunclík byl hlavní tváří pražského X-Gymu, který hrdě reprezentoval v ringu při zápasech muaythai i K-1. V thajském boxu dokázal Bruno získat titul mistra republiky organizace C.M.T.A. a nabídl nám mnoho krásných zápasů.

Po vzniku XFN se naplno přesunul k MMA, kde velmi slušně rozjel další sportovní kariéru. V poslední době se mu ale výsledkově příliš nedařilo a aktuálně má tři porážky v řadě.

Ta poslední přišla tento víkend, kdy na turnaji GCF 64 v Nymburce nestačil na talentovaného Dominika Humburgera. Porážka TKO na konci prvního pětiminutovky odstartovala již dlouho uvažovaný odchod ze sportovního jeviště.

„Nedělní zápas na GCF 64 v Nymburce ve váze do 83.9 kilogramů s mladou nadějnou puškou Dominikem Humburgerem jsem prohrál na konci prvního kola na tko/punches.“

„Poslední zápasy vyhasl pomyslný plamínek, který dával mému bojovému srdci motor po dobu deseti let, během kterých jsem nasbíral 32profi zápasů v postoji, převážně K1/muaythai a 15profi zápasů v kleci. Zápasení už mi víc bere, než dává. Přípravy si financuju sám, většinou se ani nezaplatí z honoráře, který dostanu, když člověk odečte procenta a daně. Už mi nestojí za to, abych se mordoval v dietách, odvodňoval, hazardoval se zdravím, přicházel o čas s rodinou, riskoval zranění a neschopnost postarat se o ní. V posledním zápase jsem prohrál sám se sebou. Už to tam prostě není.“

Brunclík zvládl celé roky kombinovat sportovní kariéru s náročnou prací u policie, za což mu patří velké uznání. I když to v poslední době nebylo ono, zanechal za sebou solidní odkaz. Kde je vůle, tam se vždy najde i cesta.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin