top fight logo export web
68f785801d1957caa11ed1369fb75a45f3b98f46

Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský na Heroes Gate 21!

Dne 26. října odstartuje další, tentokrát už 21. galavečer bojových sportů pod názvem Heroes Gate. A tradičně to bude v aréně Sparty, Podvinném mlýně. Opět tu budou zápasy v boxu, MMA i K-1.

Heroes Gate 21

Na čas si tentokrát dává organizace Heroes Gate, která pravidelně pořádá galavečery. Až včera přišla zajímavá novinka, že se akce Heroes Gate 21 zúčastní klíčové osoby a ostřílení borci. Představí se nám Daniel Vítovec (Hanuman Gym), Michael Krčmář – nedávný soupeře Buakawa, těžká váha Michal Reissinger a další!

HEROES GATE 21
Zápasy MMA, K1, BOX
Galavečer bojových sportů
Kde? Aréna Sparta Podvinný Mlýn

Ač bude tento turnaj skvěle obsazen, naplňují se tak předpovědi o vzestupu MMA a úpadku K1/Thaiboxu u nás. Poslední rok dávají pořadatelé přednost hlavně MMA. Především organizace Oktagon a XFN se postaraly o zásadní převrat, který dal bojových sportům jasná pravidla. Bojovníkům tak nezbývá nic jiného, než přechod ke stylu boje MMA. To třeba oznámil i tradiční thaiboxer z Hanuman Gymu Lukáš Dvořák.

Zápas večera?

Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský na Heroes Gate 21
Tento zápas vzbudil hodně emocí před Heroes Gate 20. Za oba bojovníky mluvili spíše jejich fanoušci, nakonec se tedy rozhodli utkat se v ringu. Zvítězí zkušenost a vytrvalost Dana? Nebo dravost a ko potenciál Matěje? To se dozvíme už 26.10. na Podvinném mlýně.

Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský na Heroes Gate 21

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!