top fight logo export web
edb35f318f75e8b61a344434c536235a4fe9beb6

Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský na HEROES GATE 21

Na konci října se uskuteční tradiční galavečer Heroes Gate 21 a právě dnes vyšla zajímavá novinka. Pořadatelé slibují, že se můžeme těšit na zápas Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský. Dojde na to?

Kozubovský několikrát projevil zájem o zápas s Danielem Vítovcem a nebál se prohlásit, že se ho zástupce Hanuman Gymu „bojí“. Daniel Vítovec byl vždy názoru, že mu tento duel nic nedá a v kariéře nikam neposune. Také nebyla organizace, která by tento fight podpořila a nabídla zajímavé finanční podmínky.

Nyní se zdá, že se opravdu dočkáme fightu Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský na HEROES GATE 21 a bude to opravdová řežba. V následujících dnech požádáme oba zápasníky o vyjádření.

Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!