OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský na HEROES GATE 21

Na konci října se uskuteční tradiční galavečer Heroes Gate 21 a právě dnes vyšla zajímavá novinka. Pořadatelé slibují, že se můžeme těšit na zápas Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský. Dojde na to?

Kozubovský několikrát projevil zájem o zápas s Danielem Vítovcem a nebál se prohlásit, že se ho zástupce Hanuman Gymu „bojí“. Daniel Vítovec byl vždy názoru, že mu tento duel nic nedá a v kariéře nikam neposune. Také nebyla organizace, která by tento fight podpořila a nabídla zajímavé finanční podmínky.

Nyní se zdá, že se opravdu dočkáme fightu Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský na HEROES GATE 21 a bude to opravdová řežba. V následujících dnech požádáme oba zápasníky o vyjádření.

Daniel Vítovec vs. Matěj Kozubovský

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue