top fight logo export web
karlos vemola rocky vemola

Dnes přišel na svět Rocky Vémola! Terminátor je počtvrté tátou, Lela Ceterová mu porodila syna

MMA zápasník Karlos Vémola v současné chvíli zažívá jeden z nejhezčích okamžiků ve svém životě. Jeho partnerka Lela Ceterová mu totiž porodila dalšího syna Rockyho! Ale neobešlo se to bez dramatu, protože jim v porodnici kvůli covidu synátora hned po porodu odebrali.

Tak na tenhle den bude Terminátor ještě hodně dlouho vzpomínat. „Narodil se mi nový král,“ pochlubil se Karlos ve svém živém vysílání. Prozradil i to, že se lékaři rozhodli pro porod císařským řezem.

Ale to nebylo vše. Navíc jim v porodnici kvůli tomu, že mají oba rodiče covid, odebrali syna hned po porodu. „Miminko Lele odebrali hned po porodu. Ještě nevíme ani váhu a výšku. Je to pro Lelu hodně náročné,“ potvrdil Terminátor.

Fanouškům prozradil i jméno. Čerstvě narozený syn se bude jmenovat Rocky. Ke gratulacím se přidal například i nejúspěšnější český MMA bojovník Jiří Procházka. „Je to určitě nádherná věc, já ještě to štěstí v životě neměl, ale věřím, že je to silné. Karlos už pár dětí má, takže určitě ví, do čeho jde. Moc mu gratuluji a přeji jim, aby vše bylo tak, jak má být,“ pogratuloval Terminátorovi Jirka.

Teď čekají Karlose určitě bujaré oslavy, protože bude chtít Rockyho pořádně zapít! Gratulujeme!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!