Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Dnešní svět je připos*aný. Vychováváme mamánky a lůzry, prohlásil šéfkuchař Pohlreich v show Karlose Vémoly

Zdeněk Pohlreich se v show Karlose Vémoly pořádně rozvášnil. Jak už je u něj zvykem, pro ostré výrazy nechodí daleko. Dnešní svět mu přijde připosraný a nelíbí se mu, že mladí lidé nejsou vedeni ke sportu. Má výhrady i k evropskému stylu výchovy.

Vémola hned v úvodu show smeknul před Zdeňkem a vychválil jeho kuchyni. „Víš, co v lednu budu dělat? Budu doufat, že vás otevřou. Není restaurace v Praze, kde by nám chutnalo jako v Divinis,“ posteskl si Terminátor. „Doufám, že to nebude dlouho trvat,“ reagoval nejznámější šéfkuchař v Česku.

V další části rozhovoru Karlos zabrousil do Zdeňkovo sportovní minulosti, a ptal se ho na jeho reprezentování České republiky v baseballu. „To je dávná historie,“ mávl šéfkuchař skromně rukou a upřesnil, že v národním týmu byl na konci 70. let. „To sport zdaleka nebyl takový jako dnes, dnes to hrají na jiné úrovni,“ doplnil s tím, že ho baseball naučil, jak fungovat nejen v týmu, ale i jako individualista.

Došlo i na Pohlreichovo názor na dnešní děti. Mrzí ho, že nemají ke sportu vztah. „České školství má jednu obrovskou slabinu, a tou je výchova dětí k pohybu a sportu. Děti se z tělocviku ulívají, nechtějí tam být. To je hrozná škoda. Jsou jako v bavlnce, pořád jim říkáme, že to bude dobrý, a pořád je. Svět je dnes příliš změkčilý a politicky korektní. Je takový připosraný,“ shrnul Pohlreich s tím, že dnešním mladým chlapům zoufale chybí vojna.

Na celý rozhovor se můžete podívat níže:

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin