top fight logo export web
bae87e3447364000c312ab34a1fbc48c04156dae

Do Prahy už to nestihnu, ale v UFC se chci ještě tento rok ukázat, odhalil své ambice Ľudovít Klein

Mladý talent ze slovenské bojové produkce, který navíc před několika dny vyzval ke společnému tanci Ivana Buchingera, se nemůže dočkat, až pořádně nakopne svou kariéru. Podaří se mu vystřelit až do UFC?

Jako u každého hrdiny, jemuž se v počátcích daří (13-2-0), jsou i u našeho třiadvacetiletého bojovníka vyhlídky jenom ty nejvyšší. Přestup do UFC je na spadnutí, avšak aby jej oko mocné společnosti vůbec zachytilo, je potřeba udělat ještě jeden potřebný krok. Bude to zápas s Buchingerem?

„Ivan mi na mou výzvu zatím neodpověděl. Chtěl bych si s ním změřit síly, ale nevím, jestli to vyjde,“ neváhal s odpovědí mladý odhodlanec, který v době vánočních svátků vyzval svého krajana k duelu o mistra pérové váhy pod značkou XFN.

Vidina je jasná. „Mým nejvyšším cílem je přestup do UFC. Do Prahy to už asi nestihnu (smál se), ale v tomto roce bych se tam rád podíval,“ prozrazoval své ambice, jež ho rozhodně nedrží při zemi. „Jsem ochotný pro to udělat maximum,“ uvádí.

Při své cestě na vrchol má kromě motivace i ztělesněný vzor, tím je irský rodák Conor McGregor. „Notorious je asi můj nejoblíbenější zápasník. Nejenomže je to levák, tak jako já, ale navíc se mi líbí jeho styl. Dívám se na jeho souboje a beru si z nich inspiraci. Byl bych nerad, kdyby se o mně říkalo, že jsou mé zápasy nudné,“ dodala mladá hvězdička.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!