top fight logo export web
c38eaa3f529637d6f5b07ba90908e59eb00dcbf2

Dobrá taktika byla klíčem k úspěchu, přiznala Carmouche. Před vyhlášením výsledku však znervóznila

Velmi dlouho očekávaná podívaná se strhující atmosférou, ale bohužel i smutným koncem. Lucie Pudilová ukázala pověstné české srdíčko, když chtěla proplout všemi papírovými předpoklady, které hovořily v její neprospěch, avšak nakonec z toho zbyl jen smutek. A nutno dodat, že dost možná nezasloužený. 

Do postoje se s ní bála, neboť tušila, že tam nad ní bude mít česká bojovnice výhodu, a tak se Liz Carmouche striktně držela svého herního plánu, který ji nakonec zajistil plody sladkého ovoce. Zápasnice, jíž se přezdívá „Girl-Rilla“, sice moc přesných či nebezpečných ran za celý duel nerozdala, zato si svými pokusy o submise, jež doprovázela dominantní pozice, získala přízeň bodových soudců. 

„Snažila jsem se zápas ukončit před limitem, to asi bylo vidět, ale Lucie ukázala, že je mnohem tvrdší bojovnice, než jsem si já sama původně myslela,“ vzdala hold své soupeřce. „Věděla jsem, že vyhrát tady nebude vůbec lehké, ale také jsem tušila, že když se budu držet svého plánu, tak se mi to povede… a ejhle, povedlo se!“ těšilo ji. 

Snad všichni diváci v publiku byli jiného názoru a téže kritiku na rozhodčí jsme si mohli vyslechnout i v zahraničí. „Je pravda, že jsem před vyhlášením výsledku trochu znervóznila, ale není se čemu divit. Jí (Lucii) hnala dopředu celá zaplněná hala a já se s tím musela vypořádat,“ uvedla americká zápasnice, která doufá, že si touto druhou výhrou v řadě postupně vyšlape cestičku až k bitvě o titul.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!