Dominick Reyes: Myslím si, že jednou budu bojovat s Jiřím Procházkou. Nejdřív se ale musí v UFC osvědčit

Jiří „Denisa“ Procházka (26-3-1) sice v UFC ještě neodmlátil ani jeden zápas, ale už teď se o něm velmi často hovoří. Všichni jsou zvědaví, jak si v rámci nové organizace povede. A totéž naznačil i bývalý titulový vyzyvatel z kategorie polotěžké váhy.

Dominick „The Devastator“ Reyes (12-1) se rozpovídal o budoucnosti své divize a potenciálu, který v sobě ukrývá. Nadějné vyhlídky podle něj doplňuje rovnou celá řada jmen, mezi nimiž nechybí ani český samuraj Jiří „Denisa“ Procházka. A právě s ní by se Reyes mohl jednoho dne utkat.

Dominick Reyes si věří na Jiřího Procházku v UFC

„Sakra, miluju to. Vždy jsem mluvil o tom, že se pokusím oživit divizi polotěžké váhy UFC, a nyní tu máme několik nadějných chlápků. Dokud tu budu já, bude o zábavu postaráno. Rýsuje se mi zde spousta skvělých zápasů,“ uváděl třicetiletý Devastator, jemuž aktuálně patří první místo v žebříčku. Nad ním je už jenom šampionská příčka, na níž vysedává neohrozitelný Jon „Bones“ Jones (26-1, 1 NC).

„Povím vám několik jmen, která v mé divizi respektuji a o kterých si myslím, že s nimi budu v budoucnu zápasit. Jsou jimi Aleksander Rakic, Ion Cutelaba, Jiří Procházka… ale nejprve musíme vidět, jak se zde osvědčí… Corey Anderson, Johnny Walker, Jan Blachowicz a Thiago Santos. Bude to naprosto skvělé. Příštích sedm až osm let nás čeká spousta zábavy,“ nepochyboval Reyes.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue