top fight logo export web
55aedcc408abe1308aeeb8336104408673d7d1bc

Dřel jsem do morku kosti a dostal jsem tvrdé KO, odhalil Terminátor důvod své absence

Ne vždy jdou věci zrovna tak, jak jste si je plánovali, a litovat toho může zrovna Karlos Vémola, který měl domluvený zápas u ruské organizace RCC. Ve velmi vyhlíženém duelu se ovšem neukáže.

Jak už bylo naznačeno, na vině je zranění, které Karlos utrpěl během přípravy. Český Terminátor nechtěl v souboji s Ragozinem nic podcenit, avšak nakonec se ukázalo, že všichni jsme jenom lidé a jako takoví máme své limity.

„Měl jsem se před zápasem spíše šetřit, ale to už jsem prostě já a můj tým London Shoot Fighters. Jedeme samé sparingy i pár dní před utkáním,“ osvětloval Karlos, který si po svém posledním tréninku dokonce ani nic nepamatuje. „Mám totální okno. Dostal jsem KO a nejspíš i lehčí otřes mozku. Trenéři říkají, že to bylo při wrestlingu, kdy mě soupeř hodil za sebe, ale nic z toho si nepamatuju, byl jsem úplně mimo.“

Třiatřicetiletý bojovník si nyní bude muset povinně odpočinout od veškeré sportovní aktivity. „Doteď se mi točí hlava, že ani nemohu sám řídit. Doktor mi napsal, že si nyní mám měsíc odpočinout. Štve mě to, ovšem nic jiného mi nezbývá,“ mrzelo ho.

A o to těžší bylo spolknout tu hořkou pilulku, kvůli níž přišel o svou šanci znovu se prosadit v zahraničí. „Mám sice teď slibnou šňůru, ale to je jenom doma v Česku. Zápas s Ragozinem mě mohl někam posunout, proto mě to tak štve,“ dodával Karlos.  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!