OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

ENFUSION Czech Republic 2018 Třinec – WERK ARENA: Fanoušci sbírali podpisy thaiboxerů

Po pátečním zápase třineckých hokejistů proti Plzni proběhla ve Werk Areně autogramiáda a exhibice s bojovníky Enfusion. Nechyběla soutěž o lístky na tuto prestižní akci, soutěžilo se o trička a ručníky s bojovníky.

Ve Werk Areně se bude 1. prosince konat Světová série bojových sportů Enfusion.

Diváci budou svědky světelné show, boje o titul Mistra světa Enfusion, uvidí zápasy těch nejlepších hvězd domácí i zahraniční scény. Nebudou chybět borci z našeho regionu. „Enfusion je takové NHL bojových sportů. Nám se Třince povedlo dostat něco opravdu velkolepého, sjedou se sem světoví bojovníci. Je to TOP světová show,“ seznámil s akcí přítomné na tiskové konferenci hlavní trenér Como-3 gym Martin Vaňka.

Ve Werk Areně se bude 1. prosince konat Světová série bojových sportů Enfusion.

„V Třinci proto, že já zde žiji, máme tady úspěšný tým, máme skvělou halu, máme skvělé partnery, kteří nás podporují, město Třinec, Třinecké železárny, prostě je tu pro nás nejlepší zázemí,“ vysvětlil šéftrenér oddílu Como-3 gym Martin Vaňka.

Na autogramiádě nescházela ani primátorka města Třince Věra Palkovská. „Město Třinec fandí sportu, proto jsem nesmírně ráda, že tato Show zavítá do nás, věřím, že hromadně přijdete podpořit naše hvězdy,“ zvala na první prosincový den primátorka.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue