OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Enfusion Třinec: Matouš Kohout se chystá na svůj poslední zápas v postoji

Již v sobotu se uskuteční dlouho očekávaná událost v Třinci. Prestižní akci Enfusion bude hostit hokejová Werk Arena. V jednom ze soubojů se nám představí i Matouš Kohout z gymu TKBC Praha. Jeho protivníkem bude Davide Armanini. 

V poslední době je na vzestupu a daleko více promované MMA. To si uvědomují téměř všichni na tuzemské scéně a začínájí na tento styl boje přecházet. Organizace Oktagon a XFN zkrátka nemají konkurenci a publikum ve velkém vyhledává ultimátní zápasy. Napomáhá tomu i fakt, že by se v Česku mělo uskutečnit UFC.

„Jsem znechucen tím, co se tu děje. Ale o tom už bylo dost na mých sociálních sítích… Rozjetá kariéra byla slušně, ale trend je teď jiný a mít jeden zápas za rok, to mě nikam neposune a nebaví mě trénovat, když není žádný cíl. Chtěl jsem být nejlepší, to se mi v Čechách podařilo ve své váze. Nemusím se stydět, že jsem si vybíral soupeře, abych získal nějaký titul nebo udělal dojem na galavečeru.“

Matouš Kohout z gymu TKBC Praha

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue