top fight logo export web
7fa4108da0572cc0076bc0597a010c7a58a9ae34

Filip Grznár: Na perníku jsem byl 15 let, pak jsem musel ze zdravotních důvodů trošičku ubrat

Profesionální kulturista, trenér, YouTuber a v neposlední řadě také i příležitostný zápasník. Filip Grznár je člověkem mnoha tváří, každá z nich však dokáže nějakým způsobem budit pozornost.

Vše je do velké míry zapříčiněno Filipovou naprostou otevřeností. On sám se totiž nebojí veřejně mluvit o jakémkoliv tématu, včetně toho, které se týká jeho osobního života.

„Ulice mě naučila fetovat. Dva roky jsem v tom jel docela dost, ovšem jako sportovec jsem se s tím díky režimu dokázal vypořádat a víceméně to ani veřejnost nezaznamenala,“ odpovídal Grznár, jenž si liboval zejména v pervitinu. „Na perníku jsem jel více jak patnáct let, ale teď už jsem musel ze zdravotních důvodů trošičku dolů… Nebo ne dolů, ale ukončit to,“ poznamenával.

Kdo by chtěl zkusit něco podobného, toho už předem varuje. „Kdo to chce zkusit, toho to zničí. Takových lidí, jako jsem já, je málo a nedovedu si představit, že by si normální člověk měl projít tím něčím podobným. To by prostě nikdo nezvládl,“ nabýval přesvědčení.

I navzdory této neblahé minulosti známý kontroverzní vypravěč věří, že je nejvíce zkušeným fitness trenérem v České republice. „Stoprocentně jím jsem. Mám za sebou dvacet let praxe a třináct let závodění od juniorů až po profesionály a pod rukama mi prošlo téměř čtrnáct tisíc klientů.“

Grznár se navíc v rámci své zápasové přípravy blíže poznal s Karlosem Vémolou. Jak vzpomíná na tuto spolupráci? A na jaký rekord z Guinessovy knihy hodlá zaútočit? Odpověď na tyto a další otázky nám prozradí rozhovor od našich partnerů z RP Records.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!