Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Filip Grznár: Na perníku jsem byl 15 let, pak jsem musel ze zdravotních důvodů trošičku ubrat

Profesionální kulturista, trenér, YouTuber a v neposlední řadě také i příležitostný zápasník. Filip Grznár je člověkem mnoha tváří, každá z nich však dokáže nějakým způsobem budit pozornost.

Vše je do velké míry zapříčiněno Filipovou naprostou otevřeností. On sám se totiž nebojí veřejně mluvit o jakémkoliv tématu, včetně toho, které se týká jeho osobního života.

„Ulice mě naučila fetovat. Dva roky jsem v tom jel docela dost, ovšem jako sportovec jsem se s tím díky režimu dokázal vypořádat a víceméně to ani veřejnost nezaznamenala,“ odpovídal Grznár, jenž si liboval zejména v pervitinu. „Na perníku jsem jel více jak patnáct let, ale teď už jsem musel ze zdravotních důvodů trošičku dolů… Nebo ne dolů, ale ukončit to,“ poznamenával.

Kdo by chtěl zkusit něco podobného, toho už předem varuje. „Kdo to chce zkusit, toho to zničí. Takových lidí, jako jsem já, je málo a nedovedu si představit, že by si normální člověk měl projít tím něčím podobným. To by prostě nikdo nezvládl,“ nabýval přesvědčení.

I navzdory této neblahé minulosti známý kontroverzní vypravěč věří, že je nejvíce zkušeným fitness trenérem v České republice. „Stoprocentně jím jsem. Mám za sebou dvacet let praxe a třináct let závodění od juniorů až po profesionály a pod rukama mi prošlo téměř čtrnáct tisíc klientů.“

Grznár se navíc v rámci své zápasové přípravy blíže poznal s Karlosem Vémolou. Jak vzpomíná na tuto spolupráci? A na jaký rekord z Guinessovy knihy hodlá zaútočit? Odpověď na tyto a další otázky nám prozradí rozhovor od našich partnerů z RP Records.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin