top fight logo export web
gabor boraros nevera rozchod

Gábor Boráros si pokazil kariéru fightera i přítele. Je to záletník, práskla na něj exsnoubenka

Gábor Boráros nezažívá štěstí v bojových sportech, ale navíc se mu rozpadá i rodinný život. A jak je známo, tyto dvě věci jdou vždy ruku v ruce.

Slovenský bojovník nepředváděl v poslední době v MMA kleci zrovna optimální výkony, které by dokazovaly, že jde o vůbec prvního šampiona OKTAGON Výzvy. Spekulovalo se, že za tím budou nějaké osobní problémy, jež ovšem Gábor vyvrátil žádostí o sňatek.

Na malý okamžik vše vypadalo alespoň v tom soukromém životě růžově, ovšem to byla jen iluze, jejíž závoj vyprchal pár chvil po narození dcerky Zorky. Už teď je jisté, že bude holčička vyrůstat bez táty.

„Stalo se to, co jsem nečekala ani v nejhorším snu. Skutečně si myslím, že každá žena si zaslouží být milovaná hlavně v období, kdy dá život miminku,“ rozepsala se smutná maminka Monika Jákliová, která údajně přišla na děsivé tajemství svého snoubence.

„Gábor hledal svoje štěstí někde jinde. Nedokážu se na něj dál dívat jako na svého partnera, ale ani jako na zodpovědného otce malé dcery,“ potvrdila jeho záletnické choutky, jež stály za ukončením jejich společného vztahu.

„Ani v nejhorším snu by se mi nezdálo, že se toto stane právě mně. Nikdo není bez chyby, ani já… ale tohle jsem si nezasloužila. Nechápu ani tu ženu, která měla náladu na muže, o kterém věděla, že jeho nevěsta je právě teď v nemocnici a přivádí na svět jejich společné dítě. Nechtěla jsem řešit náš soukromý život veřejně, ale nikdo mi takto nikdy neublížil,“ napsala Monika.

Jde o pi*oviny! vzteká se Boráros

Sám bojovník ovšem tyto zprávy nenese dobře. „Na takové pí*oviny já nereaguji, nečtu je a je mi jedno, co se kde psalo,“ odpověděl na dotaz televize Nova, kde popřel jakýkoliv nesoulad.

„Všechno je v pořádku. Udělal jsem teď hodně věcí. Prodal jsem byt, stěhoval jsem se. Už bydlíme spolu, protože dříve jsem bydlel sám v bytě. Teď jsme všichni spolu v jednom domě. Teď už jsem po operaci kvůli zranění, co jsem si přivodil v Survivoru. Jsem zdravý a mohu pokračovat ve sportovní kariéře, což je pro mě nejdůležitější. Stejně jako moje dcera Zora. To je moje nejdůležitější láska.

Budeme pokračovat ve všem, co jsem měl v plánu. Ještě musím dosáhnout hodně věcí. Zranění ani operace mě nemůže zastavit, protože jsem mnohem silnější a budu pokračovat. Budu bojovat a budu v kleci hodněkrát. Budu dlouho pokračovat jako bojovník a sportovec,” reagoval Boráros.

Protože je Gábor už jakousi celebritou domácí scény, může se těšit jistým výsadám, které ostatní bojovníci nemají. Ačkoliv jeho bojová forma není zrovna oslnivá, takový promotér Ondřej Novotný řekl, že Gábor bude mít v OTKAGONu vždy dveře otevřené, ať už ho v kariéře potká cokoliv.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.