top fight logo export web
Vojtech Garba mma zapas vyhra

Garba: Rád se srovnávám s těmi nejlepšími. Pešta, Ragozin, Vémola, nástup!

Vojtěch Garba byl ještě nedávno poměrně neznámým jménem, během poslední akce RFA o sobě dal ale velmi nahlas vědět a teď si říká o ta největší sousta.

Šestadvacetiletý český talent před týdnem v sobotu na body po vynikajícím souboji udolal Gorana Reljiče. To je mimochodem bojovník, který má zkušenosti z UFC, ale také KSW, kde porazil i takového Attilu Végha.

Garba se tomuto soupeři postavil tváří v tvář a šel s ním do několika krvavých výměn. Ukončení sice viselo ve vzduchu, ale bohužel jsme se ho nedočkali. Bodoví rozhodčí ovšem i tak českého borce obdarovali výhrou, která měla cenu zlata.

S podvodníkem Garbou je nutná odveta, dožaduje se soupeř

Vojtěch Garba šokuje fanoušky

„Je to pro mě fantazie a obří úspěch!“ netajil se Garba nadšením, když mu byla po duelu zvednuta ruka. „Už před zápasem jsem ze srandy říkal, že když Gorana porazím, tak budu lepší zápasník než Végh s Vémolou. Ten se zápasům s velkými soupeři, jako jsou Ragozin a Pešta, celou dobu vyhýbal. Tohle já dělat nebudu,“ přidal a naznačil tak své plány.

„Chci se utkávat s těmi nejlepšími. Pokud mi teď dovezou Viktora Peštu nebo Mikhaila Ragozina, tak budu jenom rád. Já se zápasům s nimi vyhýbat nebudu,“ řekl serveru kaocko. „Chci ukázat, že je v českých a slovenských organizacích jen jeden král polotěžké váhy, který se neschovává! OSSS!“ završil známým Vémolovým pokřikem.

Garba se tedy nyní nese na vítězné euforii. Jelikož je stále mladý, budoucnost je mu v mnoha ohledech otevřená. Teď už je jen na organizaci, které jméno mu do příště seženou. Nesmíme zapomínat ovšem ani na tu možnost, že Reljič nepochybně bude chtít odvetu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!