top fight logo export web
e47c52666b44b0acd0a5ef9bf0205aa04e9145cb

Georgij Fibich a Tomáš Hron budou bojovat v Polsku o pořádný balík

Prestižní organizace DSF Kickboxing Challenge pořádá akci, která přinese ty nejlepší souboje na domácí půdě. Jedná se o pyramidu těžkých vah, jež bude rozdělena do několika galavečerů. Ten první se uskuteční už 23. února v Krakově.

Prestižní organizace DSF Kickboxing Challenge pořádá akci

Turnaje se zúčastní i čeští borci. Georgij Fibich a Tomáš Hron se poctivě připravují a o motivaci není tentokrát žádný pochyb. Vítěz si odnese v přepočtu 600 000 Kč. Za Slovensko pak nastoupí Ivan Bartek. 

Tomáš hron si pro první zápas vylosoval starého známého, Kirilla Kornilova. S tím už se střetl na akci Yangames Fight Night ve Žlutých lázních, kde slavil vítězství. Je tak velká pravděpodobnost, že naváže a postoupí do druhého kola.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!