top fight logo export web
Teixeira Prochazka

Glover Teixeira mluví o odvetě s Procházkou, rád by ji uspořádal v České republice

I Glover Teixeira pobízí UFC, aby udělalo turnaj v České republice. V ideálním případě, kdyby mu sám s Jirkou mohl opět headlinovat.

Doposud ho Dana White do svých plánů nezahrnul, ale co zatím není, to se ještě může změnit. Glover Teixeira ukázal, že i na stará kolena dokáže stále vykouzlit nějaký prvotřídní výkon a singapurský turnaj tomu byl jenom důkazem.

Brazilského veterána od výhry na body v podstatě dělilo jen třicet sekund, které ovšem nedokázal dotáhnout do úspěšného konce. Fanoušci ho i tak za jeho výkon uznávají a přejí si, aby mu byla dána odveta.

„Pokud mi UFC tu šanci dá, pak mi je naprosto jedno, kde se s Jirkou utkáme. Moc rád za ním přiletím třeba do České republiky, proč ne?“ promluvil Teixeira v Trocação Franca podcastu.

„Původně jsme se s Jirkou měli střetnout v Brazílii. Samozřejmě, mohl jsem trvat na tom, že chci mít první obhajobu na domácí půdě, ale to bohužel nevyšlo, tak jsme se přesunuli do Singapuru. A pokud teď dostanu druhou šanci, nechť se to koná kdekoliv.“

Procházka je válečník

„Věděl jsem, že budu čelit soupeři, který má srdce samuraje. Bojoval do naprostého konce a ani na moment nevykazoval známky vzdávání. To je ten důvod, proč nakonec vyhrál.

Řekl bych, že o mé prohře rozhodla jedna chyba v pátém kole. To je zároveň ten důvod, proč bychom to měli uspořádat znovu. Dana White se nad tím musí zamyslet. Fanoušci si tu odvetu přejí, dokonce i Procházka o ní mluvil. Chce přeci předvést lepší výkon, ne? Tak do toho pojďme znovu!“ navrhuje.

Prochazka Teixeira

Co na to Dana White?

Nové stanovisko hlava UFC nevydala, ale budeme-li se řídit tím předchozím, tak se zatím s Gloverem Teixeirou v titulové bitvě nepočítá. I to bude zjevně ten důvod, proč brazilský bojovník ve své výpovědi na Whitea apeloval, aby se nad celou situací ještě zamyslel.

„Jan Blachowicz je zdravý, ale zároveň je možné, že nového vyzývatele určí zápas mezi Anthonym Smithem a Magomedem Ankalaevem. Zatím je velmi obtížné se rozhodnout. Uvidíme, jak se věci vyvinou,“ řekl White, který doposud odvetu pro Teixeiru nezmínil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.