top fight logo export web
filip grznar i am fighter

Grznár je ve formě! Na turnaji I AM FIGHTER sestřelí účastníka Superstar

Turnaj organizace I AM FIGHTER, který se uskuteční 13.11.2021, začíná dostávat finální podobu a známe obsazení skoro všech zápasů.

Největší emoce vzbudil na startovní listině bývalý kulturista Filip Grznár. Propagátor steroidů a pervitinu se pokusí po dvou porážkách zažít pocit vítězství. Prvotní neúspěchy přišly v dnes již neexistující organizaci XFN a také v době, kdy Filip s MMA začínal.

Dnes by měl být svými schopnostmi na jiném levelu a určitě bude chtít ukázat, co se za poslední roky naučil. Na druhou stranu klece se proti němu postaví Jaroslav Oláh.

Romský zpěvák se proslavil svým vystoupením v reality show Superstar. Od boxu, se kterým začínal, se postupně dostal k MMA a nyní bude chtít dokázat, že kromě medového hlásku má i pořádně ostré pěsti.

Kromě tohoto „celebrity fightu“ nás čeká například návrat legendy Jaroslava „Číňana“ Poborského, který jede už druhou stovku zápasů v kleci! Do akce se v rychlém sledu vrátí i Petra Částková a Martina Jindrová. Kartu doplní osvědčené stálice IAF, jako jsou Petr Beran, Willi Cao nebo Lu Kai.

Místo konání je pro bojové sporty ideální – Kongresové Centrum. Kapacita okolo 1500 míst bude pravděpodobně vyprodaná a bojovníky tak čeká bouřlivá atmosféra.

Že jenom prohrává? Grznár sejmul soupeře za minutu a půl

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.