filip grznar i am fighter

Grznár je ve formě! Na turnaji I AM FIGHTER sestřelí účastníka Superstar

Turnaj organizace I AM FIGHTER, který se uskuteční 13.11.2021, začíná dostávat finální podobu a známe obsazení skoro všech zápasů.

Největší emoce vzbudil na startovní listině bývalý kulturista Filip Grznár. Propagátor steroidů a pervitinu se pokusí po dvou porážkách zažít pocit vítězství. Prvotní neúspěchy přišly v dnes již neexistující organizaci XFN a také v době, kdy Filip s MMA začínal.

Dnes by měl být svými schopnostmi na jiném levelu a určitě bude chtít ukázat, co se za poslední roky naučil. Na druhou stranu klece se proti němu postaví Jaroslav Oláh.

Romský zpěvák se proslavil svým vystoupením v reality show Superstar. Od boxu, se kterým začínal, se postupně dostal k MMA a nyní bude chtít dokázat, že kromě medového hlásku má i pořádně ostré pěsti.

Kromě tohoto „celebrity fightu“ nás čeká například návrat legendy Jaroslava „Číňana“ Poborského, který jede už druhou stovku zápasů v kleci! Do akce se v rychlém sledu vrátí i Petra Částková a Martina Jindrová. Kartu doplní osvědčené stálice IAF, jako jsou Petr Beran, Willi Cao nebo Lu Kai.

Místo konání je pro bojové sporty ideální – Kongresové Centrum. Kapacita okolo 1500 míst bude pravděpodobně vyprodaná a bojovníky tak čeká bouřlivá atmosféra.

Že jenom prohrává? Grznár sejmul soupeře za minutu a půl

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin