Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Grznár se omlouvá za neúčast na PCF, bolel ho prý zub

Velké zklamání zažili fanoušci, kteří navštívili galavečer PCF 21 a přišli na kulturistu a youtubera Filipa Grznára. Jeho soupeřem měl být Ján Metyl. Ten o bitvu dlouhodobě stál a nyní se jí málem dočkal. Zápas však byl v den konání zrušený. Proč?

Fanoušci se až v den turnaje dozvěděli, že Filip Grznár nenastoupí. Organizace mlčela, kulturista však naznačil, že to věděla minimálně tři dny před samotným večerem. Grznár tedy zveřejnil video, kde se omlouvá všem, co na jeho duel čekali. K tomu prozradil důvody, proč na fight nedošlo. Prý ho bolel zub, jenž se neobešel bez lékařské péče a následně i lékařské omluvenky. Sám bojovník tvrdí, že teď nemůže ani jíst a nějaký boj tak nepřipadal v úvahu.

Známý internetový kulturista nadále přiznal, že organizátoři o jeho potížích věděli. Nebylo tedy jeho povinností zprávu oznamovat široké veřejnosti. PCF tak učinilo až v den konání turnaje.

Zklamaní fanoušci přeci jen budou mít naději, že se v budoucnu souboje dočkají. Ján Metyl a Filip Grznár se domluvili, že na jejich zápas jednou dojde, pouze to po této negativní zkušenosti nebude pod křídly PCF.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin