OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Grznárova boxerská anabáze začala nekompromisním knokautem, soupeř nevydržel ani jedno kolo

Strakonický rodák a profesionální kulturista Filip Grznár má za sebou první boxerské klání, které se pro někoho možná až překvapivě neslo v jeho režimu. O čtyři roky mladší soupeř Jakub Krejčí se již po minutě a půl odporoučel k zemi. 

Celý duel nám hostilo Multikulturní centrum Fabrika, jenž můžeme nalézt ve Svitavách. Pro námi velmi dobře známého kulturistu se jednalo o samotný křest ohněm, neboť jeho zápasové statistiky z ringu zatím ještě nebyly evidovány. 

Filip Grznár má za sebou první boxerské klání

To vše se však změnilo 16. prosince, když se tváří v tvář ocitl poněkud zkušenějšímu, avšak doposud úspěchům se vyhýbajícímu soupeři. Devětadvacetiletý Jakub Krejčí měl na svém kontě dvě porážky a nyní si připsal třetí. I ta přišla formou KO. 

Grznár výzvy naprosto zbožňuje, což je pro nás jasným signálem, že se můžeme těšit na další bojovou štaci. Není to tak dávno, co svedl souboj v jiu-jitsu s Benem Cristovaem, jemuž nakonec podlehl, ale nedalo mu to, aby své štěstí nezkusil jinde. 

Filip Grznár vyhrál zápas v boxu

Zdali se bude jednat tedy opět o box, nebo jestli upřednostní odvetu s českým hudebníkem, jenž mu už tehdy nedal šanci, to ukáže až čas. Aktuálně nám jsou otevřeny brány k oběma cestám a bude jen na Filipovi, jak se rozhodne.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue