top fight logo export web
heores gate 24 fight card

Heroes Gate 24: Fight card, výsledky a živý přenos

I když se může zdát, že galavečery postojových disciplín jsou na ústupu, Ladislav Kutil vás se svým tradičním turnajem Heroes Gate vyvede z omylu.

Dlouhá pauza, která trvala od konce roku 2019 je u konce a nás díky excelentní práci matchmakera Pavla Touše čeká našlapaná karta plná domácích i zahraničních hvězd.

Večer ozdobí dvě titulové bitvy. Main event si vezme na starost momentálně nejlepší boxer domácí scény Vasil Ducár. Toho ve váze do třiadevadesát kilogramů čeká Nicolas Holcapfel.

O pás šampiona půjde i v souboji mezi Marco Novákem a Nikitou Kurbatovem. Slovenský a excelentní thaiboxer z bratislavského Hanuman Gymu bude mít plné ruce práce s hvězdou RCC Nikitou Kurbatovem. Svěřenec Martina Wodeckého se na posledním Heroes Gate uvedl dominantní výhrou nad Tondou Coufalem a favoritem bude i tentokrát.

Fanoušci se mohou těšit i na návrat Daniela Škvora, který se sice úspěšně etabloval na MMA scéně, ale je jasné, že v ringu bude vždy mnohem více doma než v kleci.

Kartu doplní osvědčená jména, jako jsou Jan Rudolf, Melvin Mané nebo Daniel Vítovec. Tyto jména jsou zárukou solidní štípané. Především Vesničan z líhně Petra Macháčka jde v každém souboji absolutně za hranu lidských schopností a bude zajímavé sledovat, v jaké formě se po zranění představí.

Turnaj Heroes Gate je poprvé online prezentován ve spolupráci s OKTAGON TV, takže bude pro fanoušky snadnější zakoupit si PPV. Pro ty, kteří si nenechají ujít bezprostřední zážitek z haly, čeká připravená aréna na Podvinném Mlýně.

Prelims zápasy začínají v 18:00. Pro diváky jsou připraveny PCR testy přímo na místě dění. Doufejme, že absolutně úžasná startovní karta přiláká plné hlediště.

Team HG navíc každou akcí výrazně podporuje opuštěné děti z Klokánku v Hostivicích. Již od turnaje Heroes Gate 12 mají dětští fanoušci místo v hledišti a výtěžek z turnajů zlepšuje život těm, kteří to potřebují nejvíce. Na turnaj si můžete vsadit zde.

Heroes Gate 24, fight card a výsledky

Daniel Vítovec vs. Pavel Šach (TKO)
Lukáš Fajk (KO) vs. Huseyn Qasimov
Jan Rudolf (KO) vs. Filip Rządek
Daniel Škvor (TKO) vs. Martin Horský
Melvin Mané (body) vs. Dalilo Tosic
Marko Novák vs. Nikita Kurbatov (body)
Vasil Ducár (KO) vs. Nicolas Holcapfel

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.