top fight logo export web
vondracek kares

Heroes Gate 26: Vondráček vs. Kareš i zajímavá prověrka pro Vaška Siváka

Již dnes od 18:00 vypukne dlouho očekávaný turnaj Heroes Gate 26, který bude tradičně hostit Unyp aréna v Praze.

Akce z dílny Pavla Touše a Ládi Kutila nabídne velmi kvalitně postavenou fight kartu, na které se bude postoj prolínat s MMA. Finále turnaje potom obstarají dva borci, kteří jsou mírně řečeno za zenitem, ale jejich souboj bude velmi osobní a plný negativních emocí.

Petr Vondráček se potkal se svým jmenovcem Karešem letos na jaře v pořadu moderovaném Ondřejem Novotným. Jak vše dopadlo, máme ještě v živé paměti. Vondráček zdivočel, vrhl se na Kareše, který udělal striptýz, a všemu vyděšeně přihlížel nevěřící Novotný. Scénka, která již patří do zlatého fondu české kinematografie, zápas výborně vypromovala, ale je otázkou, zda na to borci dokáží navázat i v ringu. Petr Kareš, který začínal v pozici kurzového outsidera, je nyní jasný favorit, a pokud jej Vondáček nesestřelí v prvním kole, měl by být schopný zápas kontrolovat k bodovému vítězství.

Předposlední zápas večera byl dlouho velkou neznámou, protože soupeř Vaška Siváka ne a ne dorazit. Nakonec dopadla záložní varianta, se kterou se asi příliš nepočítalo, ale fanoušky rozhodně potěší. Vlado Lengál zažívá průlomový rok ve své bohaté kariéře a sklízí úspěchy kam se podívá. Navíc bere zápasy na poslední chvíli, což je pro promotéry vždy ohromný bonus. Před pár týdny vytáhl na Karola Ryšavého brutální loket z otočky, kterým mu zlomil čelist. Nyní si to rozdá se Sivákem podle pravidel K-1 na 3×3 minuty. Váha byla nakonec dohodnuta na 69 kilogramů a večer se tak můžeme těšit na opravdu prvotřídní bitvu dvou rozjetých borců.

Pokud je někdo opravdovou stálicí turnajů Heroes Gate, pak je to Michal Krčmář. Zkušený bijec z pražského Lanna Gymu nebude chybět ani tentokrát, když změří síly s Litevcem Vytautasem Sadauskasem. Ten kombinuje K-1 s MMA, ale pro Michala, který změřil síly s Buakawem nebo Albertem Krausem, by neměl představovat vážnější hrozbu. Krčmáře doplní na kartě i jeho parťák z gymu Melvin Mané. Ten je v poslední době v pořádné zápasové permanenci a nyní si to podle pravidel Undergroundu rozdá s Oleksiim Liubchenkem.

Lístky na akci jsou stále k dispozici. Pokud se nedostanete do haly osobně, je možné turnaj sledovat prostřednictvím oktagon.tv.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!