top fight logo export web
filip grznar i am fighter

I AM FIGHTER 3: Váha splněna, jde se do boje! Grznár ve formě jako nikdy

Je to tady. V pražském One Club Prague mezi Staroměstským a Václavským náměstím prošli všichni zápasníci a zápasnice povinným ceremoniálem vážení, takže sobotnímu I AM FIGHTER 3 z Kongresového centra už nic nebrání.

A dokonce si všichni bojovníci nechali energii až do klece, na staredownu panoval klid. A to i u horkých hlav v čele s kulturistou Filipem Grznárem.

Nejdříve oficiální kontrolní vážení, poté to hlavní, před pár fanoušky, ale hlavně ve společnosti kamarádů, partnerek, trenérů a týmových kolegů. Tak probíhalo páteční večerní vážení ke galavečeru IAF 3, který po více než patnácti letech rozbouří Kongresové centrum v Praze.

Po většinou probíhalo poklidně, až vážně, soustředění na všech zúčastněních bylo jasně vidět. A tak místo ostrých pohledů, či dokonce strkanic došlo na úsměvy.

A také na vtípek kamaráda jednoho z bojovníků, který se schoval na pódium a nastoupil na váhu poté, co z ní slezl Mário Brezovský. Po krátkých rozpacích, že Josef Štummer nějak výrazně zhubnul a to, co ztratil na svalech, mu přibylo na hlavě v podobě pořádné kštice, se přece jen objevil sobotní soupeř slovenského „SuperKO“ Maria.

Zatímco mladík odvahu stoupnout na váhu a postavit se zápasníkovi měl, komentátor Martin Vévoda ji následně i přes pobízení spolupromotéra Petra Ondruše nenašel. Tak, kdo ví, třeba příště.

fight card i am fighter 3

Ve skvělém rozpoložení pak byla domácí naděje Martina Jindrová, kterou čeká souboj s Karolinou Sobkovou z Polska.

„Cítím se nabitá, v plné síle, dnes ráno jsem dávala dolů už jen asi dvě a půl kila, měla jsem to za hodinku hotové, jednou vanou a pak 40 minut jsem ležela pod peřinou zabalená a nabalená v saunoobleku, přijel můj nejlepší kamarád David, byl tam trenér Zdenda Švamberk, natáčel to pro svůj pořad Libor Kalous, takže jsem tam měla tři chlapy, takže mi to i rychleji utíkalo,“ vyprávěla už po vážení třicetiletá velezkušená postojářka.

V sobotu se ale vrací do klece po první prohře v MMA, kterou ji na IAF – Fight Night 1 uštědřila v červenci zkušená zemařka Tamires Vidalová. „Po zápase mi řekla, že má asi 80 zápasů v brazilské jiu-jitsu, takže bylo jasné, že na zemi bude silnější, ví, jak tam pracovat, jak rozložit váhu. Ale myslím, že já také nepředvedla špatný výkon a že jsem se za ty čtyři měsíce zase posunula a zlepšila,“ usmívala se sympatická bojovnice z TKBC Praha.

martina jindrova

„Navíc mě zem fakt baví, věřím, že párkrát hodím i Karolinu, vím, o ní, že je také hlavně postojářka, nemuselo jí to až tak chutnat,“ přidala s tím, že jediné, co ji mrzí je skutečnost, že poslední přípravu strávila na zemi především s chlapy, kteří váží 80 a více kilogramů.

„Tak mě jako nevadí se válet s chlapy,“ rozesmála se nejdříve ve chvíli, kdy ji došel i jiný význam této věty. „Ale problém je, že s nimi toho moc nenatrénuji, protože mě vždy přetlačí na sílu, takže já pak odcházím z tréninku, že vlastně nic neumím, že jsem slabá,“ dovysvětlila svoji myšlenku.

Že tomu tak ale určitě není, se můžete přesvědčit už dnes. Galavečer I AM FIGHTER 3 startuje od 18:00 hodin, přímým přenosem jej vysílá O2 TV Sport. A lze jej také sledovat za 9,99 euro skrze platformu tootoot.fm.

Veškerý informační servis můžete na sociálních sítích I AM FIGHTER – Facebook.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.