top fight logo export web
vemola ilic hadky stvanice

Ilič se chová jak idiot a šampionem Oktagonu nemůže být idiot, tvrdí Vémola

Karlos Vémola udělá vše, co bude v jeho silách, aby se šampionem Oktagonu nestal nějaký srbský imbecil.

To se nám to Ilič pěkně vybarvil. Původně neznámé jméno začíná každý znát. A je to jen díky jeho vystupování, jímž pravidelně cílí na Vémolu a jeho osobní život.

„Původně jsem si říkal, že je to hodnotný soupeř o titul. Dnes ale musím říct, že se z něj vyklubal pěkný idiot,“ nebral si Vémola servítky. O to větší má nyní motivaci v titulovém boji vyhrát.

„Myslím si, že by měl být Ilič rád, že tuhle šanci dostal, protože zápasit o pás OKTAGONu je opravdu čest. Měl by se trochu jako možný potenciální šampion chovat. On se však úplně zbytečně začal chovat jako hovado. Nedopustím, aby někdo takový královský pás Oktagonu nosil. Pás zůstane v Čechách!” burcoval

Karlos ten trashtalk ze strany srbského bijce navíc ani nechápe. Údajně k tomu nebyl žádný důvod. Oba borci se prakticky donedávna neznali.

To je úlet! Ilič vytáhl Vémolovo osobní video. Přestaň si ho nade mnou honit! vzkázal

„Myslím si, že je ten trashtalk úplně zbytečný. Při trashtalku s Kinclem to vždy mělo nějakou historii a původ a návaznost. S Pínem také. Trvalo to dlouhé roky a bylo tam něco za tím. S Babou Jagou dobře, ten je, jaký je. Toho všichni známe. To jinak ani nejde…

Ilič však dostal šanci, vyklubal se odnikud namísto Xaviera a najednou se do mě pustil bez jakýchkoliv znalostí o mně nebo mých manažerech. Myslím si, že se do mě pustil zcela zbytečně, což ho bude na Štvanici mrzet,” měl Karlos jasno.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!