top fight logo export web
Marpo Vemola

Iliče za ty kecy čeká KO! varuje Vémola. Žádné přestřelky se nebojí

Aleksandar Ilič to se svými provokacemi natolik přehnal, že je nyní Karlos Vémola připravený prověřit tuhost jeho brady.

Dominantou Terminátorova bojového stylu je nepochybně zem, ale tentokrát by se údajně nebál zůstat v postoji o něco déle.

Bude sice čelit preciznímu postojáři, avšak jeho přednosti hravě eliminuje. „Jak se bude obávat mých strhů na zem, tak mu ty jeho ruce budou padat od brady dolů. A to už nastane šance pro mě!“ věří Vémola.

Karlos Vémola: Z Iliče se vyklubal pořádný idiot

Byl to soupeř, kterého nikdo v Česku neznal, proto se to rozhodl napravit. Do Karlose se postupně začal obouvat, vyhrožovat mu a vše korunoval zveřejněním jeho intimního videa. Tady už ale překročil veškeré meze.

„Vyklubal se z něj pěkný idiot! Ten frajer mě vůbec nezná, ale bere si do huby mě, moje lvy, krokodýly, všechno, co se zápasem nemá moc společného. Dokonce i nějaké moje manažery, kteří neexistují. Myslím si, že je to zbytečné,“ řekl Terminátor ve vysílání MMA letem světem.

Proto také chystá krutou mstu. „To, co s ním udělám, ho bude velice mrzet. Pokud jsem to KO nevyslal v O2 areně (proti Marpovi), tak bych to mohl napravit na Štvanici. Tak aby se nedivil,“ naznačil Karlos možnou výměnu v postoji.

vemola marpo spatny box

Jak toho KO docílit?

Vyslat KO proti takovému postojáři, jako je Ilič, by byl sen. Terminátor se na to nicméně připravuje už na tréninku.

„Když jsem tu měl kluky z Londýna, kterým jsem říkal, aby si hlídali takedown, ať je nehodím, tak jsem si všiml, že jim ty ručičky malinko padaly od brady. Toho strhu se tak báli, že mi procházeli různé kombinace. Tak jsem si říkal, že tam možná něčím překvapíme,“ nastínil Vémola, jak by se jeho KO mohlo zrodit.

„Rozhodně se nebudu bát nějaké výměny v postoji, protože když soupeři ukážete, že se něčeho bojíte, tak mu akorát stoupne sebevědomí. Myslím, že tomuhle frajerovi stoupá až moc, ale já mu ho srazím hned od začátku!“ slíbil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!