top fight logo export web
Losene Keita oktagon

Ivan Buchinger reaguje na výzvu od Keity a hodnotí výkon Davida Kozmy

Právě on měl být hlavní tváří OKTAGONu 29 a zkusit zaútočit na historický třetí opasek, ale zraněné koleno přinutilo Ivana Buchingera sledovat celou akci pouze jako divák.

Samozřejmě, že jej nejvíce zajímalo, jak se bude dařit jeho zástupci v boji o veltrový opasek Bojanu Veličkovičovi. Srbský bombarďák si nevedl špatně a ve třetím kole byl po přesně trefeném kopu na hlavu blízko vítězství.

Svoji šanci ale nevyužil a nezničitelný Růžový Panter poté převzal otěže zápasu. Vítězstvím TKO ve čtvrtém kole potvrdil svoji dominanci v OKTAGONu a i od Buchingera si vysloužil slova uznání.

„Davidův zápas hodnotím pozitivně. I jsem mu osobně napsal, abych mu pogratuloval. Udělal kvalitní zápas. Kontroloval všechna kola a byl vytrvalý a silný.“

Jak se však momentálně zdá, zápas o veltrový titul je nyní pro Bukiho hodně vzdálen. Příští na řadě je Petr Monster Kníže a slovenského double championa bude nejspíš čekat obhajoba v lehké váze. A právě na sobotním OKTAGONu se vyprofiloval hodně zajímavý vyzyvatel.

Losene Keita dostal hned při prvním zápase v OKTAGONu žebříčkovou trojku Karola Ryšavého. Nepotřeboval však ani tři minuty, aby slovenského borce doslova rozstřílel. Ihned po zápase si pak řekl o titulovou bitvu s legendou a reakce Bukiho mu musela udělat velkou radost.

“Chodí mi neskutečné množství zpráv kvůli Keitovi. Zápas bych s ním samozřejmě vzal. Je to mladý a talentovaný bojovník. Je výbušný, silný, ale není komplexní. Zápas závisí ještě na mnoha věcech, ale pokud bude třeba, tak do toho půjdu.“

Dominantní show zatím neporaženého Belgičana vyprovokovala k akci několik dalších bojovníků a nejvíc byl rozhodně slyšet Rony Paradeiser.

“Pěkný výkon Mr. Keita. Na boj o titul je však brzy. Nezapomínej na mě. Na turnaji OKTAGON 31 dopřejme lidem tenhle zápas. Vyprodaná aréna si to zaslouží. Já budu připravený a co ty?“

Karty jsou tedy v lehké váze rozdány hodně zajímavě. Uvidíme, jak se bude chtít OKTAGONu zapojit Lea Brichtu, který má mít poslední zápas a například s Keitou by určitě předvedl neskutečnou řežbu.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.