top fight logo export web
jaroslav kotlar benda

Jaroslav Kotlár silně zuří: Odveta s Bendou musí být, vůbec nevyhrál čestně! A chci omluvu!

Čas postupně plyne a Jaroslav Kotlár nabývá čím dál většího přesvědčení, že byl v duelu s Karlosem Bendou silně poškozen.

Jardova stížnost se znovu opírá o velmi sporný konec prvního kola. Ano, přibližně pět sekund před koncem sice inkasoval tvrdý úder, který však podle jeho tvrzení nebyl (!), a to je podstatné, ukončující.

„V pohodě bych se z něho probral. Do čtyř sekund bych byl v pořádku!“ okomentoval Kotlár dělovku svého soupeře, která jej poslala do kolen.

Navzdory velmi vyhrocené atmosféře zjevně ani sám oktagon sudí neslyšel gong, který označoval konec prvního kola. O pár sekund tedy povolenou časomíru překročil, načež zápas ukončil s výhrou pro Bendu.

„Kdyby rozhodčí slyšel gong, tak náš fight pokračuje do druhého kola! Jednoznačně šlo o chybu rozhodčího!“ vyjádřil se Jaroslav Kotlár, který trval na tom, že zaručeně nebyl vypnut, maximálně lehce omráčen.

Jaroslav Kotlár: Odveta je povinností!

S ohledem na nepříznivý vývoj událostí, které rozhodně nehrály v Jardův prospěch, se nyní zakladatel firmy Kotlar Security dožaduje „čestné odvety“.

„Ta odveta být musí!“ napsal Jarda v chatu s fanoušky. „Musí být, protože Benda nevyhrál férově. Teď jsem pozorně sledoval záznam a už bylo po gongu. Rozhodčí to nechal, aby mě Benda škrtil po limitu. Tohle je ostuda! Žádná férová výhra to nebyla!“

Pohádkový příběh mezi Karlosem Bendou a Jaroslavem Kotlárem se tedy zjevně dočká ještě dalšího pokračování. Uvidíme, jak se k tomu vyjádří sama organizace Clash of the Stars, k níž zanedlouho údajně poputuje stížnost za sporné počínání rozhodčího, od kterého navíc bude žádána veřejná omluva.

„Ano, dostal jsem pecku,“ nepopírá Jarda. Ovšem… „Zvedl bych se do čtyř sekund!“ je přesvědčený. „Rozhodčí chyboval a já na to doplatil. Mělo být další kolo a chci omluvu!“ dožaduje se.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!