top fight logo export web
renat beket

Jde do tuhého! Semifinále turnaje UPC FIGHT Cesta bojovníka je tady

Turnaj UPC FIGHT Cesta bojovníka nabírá grády. Po prvním galavečeru, který se uskutečnil ve slavném Spejbl Gymu bez diváků, se blíží druhý a nyní už všichni účastníci dobře ví, že to není procházka růžovým sadem.

To potvrzuje fakt, že se této reality show účastní ti nejlepší thaiboxeři z Česka a Slovenska a mají co dělat, aby tvrdé tréninky a stále nové výzvy zvládali. Po zahajovacím eventu, který sklidil obrovský úspěch, nám zbylo 8 bojovníků. Ti se již utkají mezi sebou v sobotu 15. května opět v uzavřeném komplexu Spejbl Gymu, následně pak zbydou čtyři nejlepší!

upc fight aktualni fight card

Fight card semifinále reality show

Renat Beket vs. David Merenda
Lukáš Mandinec vs. Leonard Borák
Denis Hnídek vs. Rastislav Klimáček
Matěj Trčka vs. Martin Petráš

Erik Breit vs. Viktor Opelka
Nikolas Krivák vs. Jan Černý

Kromě pyramidových zápasů uvidíme i dva rezervní, ve kterých se předvedou bojovníci, kteří nepostoupili, nebo se nemohli ze zdravotních důvodů zúčastnit prvního kola.

Zbylé tři zápasy budou vložené. Jan Šindelář vyzve za domácí Spejbl Gym Luďka Greguše z konkurenčního Aplik Gymu. Parádní zápas a štípanou od začátku do konce slibuje bitva David Dvořáček vs. Dominik Tábor.

Dag Hoke se poměří se soupeřem ze Slovenska, tím bude Ján Vaľovčík. Turnaj startuje už v sobotu od 19:00, tentokrát jako hosty uvidíme Daniela Škvora a Tadeáše Růžičku. Zde přikládáme video zápas, kde se můžete podívat, jak turnaj UPC FIGHT vypadá.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.