renat beket
renat beket

Jde do tuhého! Semifinále turnaje UPC FIGHT Cesta bojovníka je tady

Turnaj UPC FIGHT Cesta bojovníka nabírá grády. Po prvním galavečeru, který se uskutečnil ve slavném Spejbl Gymu bez diváků, se blíží druhý a nyní už všichni účastníci dobře ví, že to není procházka růžovým sadem.

To potvrzuje fakt, že se této reality show účastní ti nejlepší thaiboxeři z Česka a Slovenska a mají co dělat, aby tvrdé tréninky a stále nové výzvy zvládali. Po zahajovacím eventu, který sklidil obrovský úspěch, nám zbylo 8 bojovníků. Ti se již utkají mezi sebou v sobotu 15. května opět v uzavřeném komplexu Spejbl Gymu, následně pak zbydou čtyři nejlepší!

upc fight aktualni fight card

Fight card semifinále reality show

Renat Beket vs. David Merenda
Lukáš Mandinec vs. Leonard Borák
Denis Hnídek vs. Rastislav Klimáček
Matěj Trčka vs. Martin Petráš

Erik Breit vs. Viktor Opelka
Nikolas Krivák vs. Jan Černý

Kromě pyramidových zápasů uvidíme i dva rezervní, ve kterých se předvedou bojovníci, kteří nepostoupili, nebo se nemohli ze zdravotních důvodů zúčastnit prvního kola.

Zbylé tři zápasy budou vložené. Jan Šindelář vyzve za domácí Spejbl Gym Luďka Greguše z konkurenčního Aplik Gymu. Parádní zápas a štípanou od začátku do konce slibuje bitva David Dvořáček vs. Dominik Tábor.

Dag Hoke se poměří se soupeřem ze Slovenska, tím bude Ján Vaľovčík. Turnaj startuje už v sobotu od 19:00, tentokrát jako hosty uvidíme Daniela Škvora a Tadeáše Růžičku. Zde přikládáme video zápas, kde se můžete podívat, jak turnaj UPC FIGHT vypadá.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin