Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Je Jiří Procházka nejlepším českým MMA bojovníkem na světě? Už ho zdraví i McGregor

Je Jiří Procházka nejlepším českým MMA bojovníkem na světě? Už ho zdraví i McGregor

Po Jirkovi Procházkovi začíná být obrovský hlad. Jak jsme informovali, nedávno podepsal smlouvu s elitní marketingovou agenturou Paradigm Sports, která zastupuje i takové jména, jako jsou například Conor McGregor nebo Manny Pacquia.

Co bude dále? Podepíše spolupráci s prestižní módní značkou? Objeví se v drahé reklamě? Zahraje si ve filmu? Všechno je možné, v menší roli se mihne i v českém filmu Vyšehrad.

„Jirku bude brzy znát celý svět. Věříme, že se mu splní americký sen. Když v červenci zvládl premiéru v UFC a porazil Oezdemira v Abú Zabí, tam to ještě nešlo, ale v únoru se ukáže v Las Vegas. Co když ho po výhře osloví nějaká světová značka? Budeme se o to snažit,“ ujišťují Jiří Stabla a Matěj Kretí, kteří se Jirkovi starají o marketing.

Případná výhra nad Dominickem Reyesem, čtvrtým nejvýše postaveným bojovníkem v UFC v polotěžké váze, by Procházkovo slávě určitě pomohla.

„Až Domču – tak mu totiž říká – zbije. Pardon, Jirka vlastně nemá rád, když používám slovo zbije. Až Domču porazí, tak začne všechna ta sranda. Už si uvědomuje, že žije život opravdového esa. Sám McGregor ho na dálku zdravil, když ho představili, takže my teď můžeme říct, že o tvář a značku Jirky Procházky se budou starat stejní lidé jako o McGregora,“ dodává s nadšením Stabla.

Nový spojenec marketingu může Jirkovi významně pomoci při vyjednávání, zařídit lepší finanční odměnu či zatlačit na správných místech a vyjednat tak atraktivnějšího soupeře.

Není pochyb, že Procházka je bojovník světových kvalit. Pokud se mu bude dařit i nadále vyhrávat, je jen otázkou času, než ho bude znát opravdu celý svět. Nechme se proto překvapit, jak se popasuje s Reyesem. Jaký je váš tip?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin