Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Je tohle opravdový Terminátor? Čech Kareš udělal 1246 shybů za hodinu!
jan kares shyby

Je tohle opravdový Terminátor? Čech Kareš udělal 1246 shybů za hodinu!

Tak takhle to vypadá, když padají hranice lidských možností. Čech Jan Kareš už delší dobu předvádí sportovní výkony, které jsou pro většinu lidí nepředstavitelné.

Dokáže na hrazdě strávit celý den. Další husarský kousek se mu povedl před pár hodinami, kdy zvládl za jedinou hodinu naházet těžko uvěřitelných 1246 shybů.

Není divu, že se Karešovi přezdívá shybový mág. Hrazda je jeho život. „Cíl splněn, dal jsem více než 2002 shybů, což bylo moje maximum v tréninku. Rekord v Guinnessově knize rekordů byl 1124 shybů za 60 minut, já dal 1246 shybů. Párty při otevření nového JKF v hotelu Diplomat se povedla,“ podělil se Kareš o svůj rekord na sociálních sítích.

Že se Honzovi povede rekord pokořit, tušil už v září, kdy se mu během zátěžového testu podařilo za hodinu naházet 1202 shybů. Nakonec svůj výkon ještě vylepšil a zastavil se až na čísle 1246!

Ale prý to nebylo jeho maximum. ”Mám navíc. Můj trénink a výživa fungují velmi dobře,“ dodal Kareš.

Je obdivuhodné, co vše lidské tělo dokáže. Světem koluje nespočet neuvěřitelných příběhů o překonávání lidských možností. Tak uvidíme, s čím přijde Honza příště. A jak jste na tom se shyby vy?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?