top fight logo export web
jindrova martina londyn zapas

Jindrová bude čelit nejlepší MMA bojovnici planety. Tady končíš! slyšela

Již 20. srpna začne pro českou zápasnici Jindrovou v Londýně playoff letošního ročníku americké PFL.

Cesta k milionu dolarů povede přes neporaženou Kaylu Harrison, která je dle mnohých považována vůbec za nejlepší MMA bojovnici planety. Martina Jindrová se však nebojí!

Dvaatřicetiletá Američanka ve své profesionální kariéře ještě neprohrála. V PFL to navíc už dvakrát dotáhla do finále a dvakrát jej také ovládla. Nyní by ráda završila zlatý hattrick, do kterého si mimochodem hodně věří.

Martina Jindrová vs. Kayla Harrison

„Neexistuje šance, že by mě Jindrová mohla nějak ohrozit,“ reagovala Harrison, která českou bojovnici úmyslně podceňuje. A ačkoli to zní nezdvořile, její resumé jí to dovoluje.

„Martina je roztomilá, ještě na začátku kariéry, no a postojářka. Zaslouží si uznání, že to dotáhla z Challenger Series až sem, ale tady její cesta končí. Je to podobný příběh jako s Taylor Guardado loni,“ má jasno.

O Harrison se navíc dlouho mluví ve spojitosti s UFC. Poslední nabídku od této organizace ovšem odmítla.

jindrova martina londyn zapas plakat

„Kayla je světový fenomén, kterého si musíme vážit,“ řekl její manažer Ali Abdelaziz. „UFC o ni skutečně mělo zájem, ale ona upřednostnila PFL. Je to její rozhodnutí, vždy budu stát při ní. A faktem je, že PFL jí nabídlo mnohem lepší plat,“ přiznával.

Naděje o přesunu do UFC ovšem nejsou definitivně pohřbeny. Tato sezona v PFL může být pro Harrison poslední a pak opět bude řešit svou budoucnost.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!