top fight logo export web

Jiří Procházka a Conor McGregor jsou ve stejném týmu!

Kdo je nejlepším českým MMA bojovníkem? My jsme přesvědčeni o tom, že spousta fanoušků by bez váhání odpověděla Jiří „Denisa“ Procházka!

O tom, že Jirka patří mezi tu nejužší světovou špičku elitních bojovníků, už dnes nikdo nepochybuje. Po tom, co si v Japonsku podmanil organizaci Rizin, všem vytřel zrak i při své premiéře v UFC v rámci turnaje UFC 251, kde tvrdě ukončil Oezdemira. A teď přidává další cenný zářez. Bude startovat za stejnou stáj jako Conor McGregor!

„Paradigm Sports se spojilo s Bookin Agency, aby spolupracovalo na zastupování MMA bojovníka Jiřího Procházky,” zaznívá na začátku tiskové zprávy, ve které stojí, že je Procházka nově součástí stáje Paradimg.

Co přesně to znamená? Jirka je nyní členem stáje, ve které jsou taková jména, jako jsou Conor McGregor, Israel Adesanya, Johnny Walker, Michael Page, Dillon Danis, Cris Cyborg, Stephen Thompson, Manny Pacquiao a mnoho dalších.

Jiří Procházka je ve stejném týmu jako Conor McGregor v UFC

Tato spolupráce otevírá nové možnosti, ať už jde o možné spolupráce nebo třeba lepší vyjednávání s vedením UFC.

„Dosáhnout v něčem skutečného úspěchu je možné jen v tom případě, že tu věc milujete a věříte jí. Jsem šťastný, že mohu oznámit, že se náš tým spojil s rodinou Paradigm Sports. Jsem šťastný, že začíná nová etapa mého života, která asi hodně věcí v mém životě změní, ale to je přesně to, co chci. Chci světu ukázat krásu bojových sportů,” okomentoval novinku sám Jiří Procházka.

Pro Denisu je tohle určitě jeden z těch větších kroků v jeho kariéře, a je dost možné, že když porazí v únoru Reyse, přijde řeč i na titulovou šanci.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.