top fight logo export web
b166e9040342eec1eeb0c4a2dd64a7b6fda58e6b

Jiří Procházka nedal Fabiu Maldonadovi šanci a už teď se těší na největší zápas kariéry

Ostrá zkouška v podobě brazilského veterána Fabia Maldonada byla úspěšně zvládnuta a nyní už začne doopravdy hřmít. Jiří Procházka se teprve zahřál před bitvou, která je pro něj v plánu na konci roku.

Český samuraj přiletěl do Ósaky jako papírový favorit a svou roli zvládl na jedničku. Zkušený Brazilec se na prahu své kariéry pokoušel o zázrak, jenž se mu vůbec nepovedl. Jiří „Denisa“ Procházka od úvodních sekund zápasu přebral otěže, tlačil na soupeře, zahnal ho do roku a nakonec mu přichystal ještě v rámci prvního kola kruté KO.

Vítězná série českého šampiona ve službách Rizinu se tak protáhla na devět zápasů. Všechny své soupeře Denisa přitom ničí drtivou sílou knokautu. Jediný, s kým šla bitva až na body, byl ještě v roce 2016 Mark Tanios.

Jiří Procházka se po zápase chopil mikrofonu, aby poděkoval za podporu, jaké se mu dostává od všech fanoušků, kterých má v Japonsku opravdu mnoho. Zároveň navnadil, co nás čeká a nemine.  

„Děkuji všem za podporu. Jsem velmi šťastný, že jsem tu dnes s vámi mohl být, a velmi se těším, až budu na konci roku znovu bojovat. Jsem připravený na kohokoliv, kdo se proti mně postaví,“ pravil Procházka, přičemž pak rodnou řečí před japonskými obrazovkami nezapomněl ani pozdravit do Česka.

Dle všech dostupných indicií je už nyní skoro zřejmé, že dalším soupeřem Procházky (25-3-1) bude současný dvojí šampion Bellatoru Ryan Bader (27-5-0), který před pár dny veřejně přiznal, že touží bojovat o pás šampiona polotěžké váhy Rizinu. A vzhledem k tomu, že se na konci roku koná turnaj, jehož se budou účastnit tyto organizace, měl by se tam Jiří s Ryanem opravdu potkat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!