Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
lukas krpalek vitezstvi
lukas krpalek vitezstvi

Jiří Procházka: Nemám slov! Krpálek do toho dal srdíčko, bylo to nádherný!

Lukáš Krpálek přepsal na olympiádě v Tokiu historii! Jako prvnímu judistovi na světě se mu totiž podařilo vybojovat zlatou medaili ve dvou nejvyšších váhových kategoriích.

O něco podobného se snaží i bojovníci v ostatních bojových sportech, včetně MMA. Vybojovat pás šampióna napříč vahami se podařilo v MMA světě například Conorovi McGregorovi nebo Danielu Cormierovi. Co si o úspěchu Krpálka myslí Jiří Procházka?

„Koukal jsem na to a musím uznat, že to byla nádhera. Lukáš do toho dal všechno. Hlavně do závěru zápasu, dal tam srdíčko, celého sebe a bylo vidět, že to fakt chce. To, že to urval, je něco nádherného. Podařilo se mu něco, o co usilují borci v MMA, když získávají pásy ve více váhových kategoriích. On to dokázal v judu, je to velkolepý úspěch. On je první, který to dokázal ve dvou nejtěžších váhách. Tohle je krásný, nádherný, opravdu nemám slov. Já jsem v něj věřil. Věřím do posledního momentu, do poslední setiny, že když člověk chce, může zvrátit zápas a zvítězit,“ prozradil Jiří Procházka

Jak je vidět, Jirka se umí pořádně zaradovat i z úspěchů jiných. Není se čemu divit. Lukáš dokázal něco, co se nikomu předtím nepovedlo. Tak uvidíme, zda se Jirkovi podaří něco obdobného i v MMA. Určitě na to má.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin